0

Mecz leci tez na Canal+ Sport 2

0

Witamy Espanyol w Segunda Division;)

0

możecie udostępnić mecz Barcelona 5:0 Deportivo bo chciałbym obejrzec

0

Wydaje mi się że to Busquets walczył przy stałych fragmentach z Zigicem a nie Toure ;)

0

Kto wygra gra w 1/2 finału z Mallorcą

0

Chciałbym się wybrać na mecz ligowy z Espanyolem 22 lutego. Nie wie ktoś czy dostanę bilety w kasach w dniu meczu?

0

taa, większa połowa...:D

0

Nie orientuje sie ktos czy sa jakies plany dotyczace wprowadzenia transmisji ligi hiszpanskiej w HD na Canal+

0

Nie zgodzę się z oceną Valdesa. Popełnił błąd przy bramce i kilka razy niepewnie interweniował. 4

0

Nie orientuje sie ktos czy jest jakas szansa na zrobienie zdjec z zawodnikami Barcy po meczu, czy raczej jest to nie mozliwe?

0

A za koszulke z oficjalnego sklepu placi się za pobraniem czy z gory?

0

Według telegazety TVE International mecz jest na tym kanale o 1.10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?