Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kuz Nie wiadomo czy nie dorabiają do pensji po obniżkach może im brakuje na chleb a masełka na pewno nie ma.
2
Ale my wolno gramy... Ludzie przecież oni w tej obronie to by mogli pić herbatę i by zdążyli się ustawić.
5
Fakt faktem że dawniej jak się oglądało i my atakowali to człowiek aż się podnosił z fotela a teraz to od ataku niczego się nie spodziewam raczej liczę na jakiś przypadek.
0
@maciekofcb Tak z ciekawości co rozumiesz przez "być okej"? Znaczy gdzie w LM mamy dojść? Bo mimo iż mi się nie podoba styl to nie wierzę żeby nagle zaczęli grać dużo szybciej bo wiadomo legendarne DNA.
0
Czyżby po Roberto?
1
@macio_944 Poniżej dna:
Polityka całej reszty
Bayern Monachium
Tebas
0
Puerwsza próba podania prostopadłego od 5 meczy hehe.
2
@draxidox Kiedyś ona była nawet w Polsce popularna.
PS: język francuski to wymioty trzmiela....
0
@Emhyr Obawiam się że tylko jak włączy fife może strzelić dublet (przynajmniej w tym sezonie bo moim zdaniem jemu siada psychika i potrzebuje przerwy).
0
@norbi77 Znow się wszyscy bez powodu kładą jak grają z Realem powinni dawać czerwone za takie symulki. xd
0
@Danny Gaucho Ciekawe jak te mecze wyglądały przed wojną bo chłop ma więcej goli niż Leo.
1
@Sulimo Dramat. Ale oglądałem ten mecz i w sumie sam sobie to zrobił.
0
@Medium Nie zrobią czegoś takiego dopóki ktoś o kim film jest żyje. Ale za 100 - 200 lat kto wie.
0
@Faro Chyba w życiu nie widziałeś psa. Przecież to jest kanarek. Niżej załączam rysunek jak mniej więcej wygląda pies żebyś już więcej nie robił takich gaf.
https://zapodaj.net/f07de2f3c95c0.jpg.html
1
@MesQueUnClub_87 Nic. Nie ma obiadu. Nie jem przez dwa dni.
0
@Smixu On ma teraz inne problemy. No chyba że bez nich nie potrafi przyjąć piłki. On jest raczej od stycznia kontuzjowany.
1
@norbi77 @thorin Ostatnio w jednym programie mówili że bodaj na 100 metrach celność była +/- 42%
0
@DawidGrob Wychodzi na to że inni nawet tego nie robili. Skoro ludzie to u Alby zauważyli.
0
"Caso tebas" już oficjalnie czy jeszcze czekamy?
1
@Hawajczyk Ten z tym samochodem co mu pada deszcz to musi być niezły pechowiec hehe.
0
@DawidGrob Porównujemy go z innymi naszymi w tym meczu. Na ich tle zagrał tak że się wyróżniał.
0
@DawidGrob Moim zdaniem trochę przyspieszył grę (przynajmniej z jednej strony coś się działo) dośrodkowania były nie celne fakt. Ale nasi skrzydłowi lepszych przez cały mecz nie zrobili.
0
@Yoshi94 Z jednej strony tak z drugiej nie. Bo w przypadku Dembele to nie jest pierwszy raz a o nim były różne informacje jeśli chodzi o jego podejście do pracy ( niby teraz jest lepiej ale nigdy nie wiadomo).
1
Ale pier.... Ludzie on już powinien dawno być gotowy. Tylko że albo nasz sztab to jest banda kretynów którzy nie wiedzą co robią. Albo też specjalne podają datę na zasadzie " Zdzisiu powiemy że za tydzień będzie to się ludzie nie wkur...". Widzę jeszcze trzecią opcję to jest wina Dembele. Może być tak że oni mu dają jakieś zalecenia albo leki pieron wie a on się nie stosuje ale to już by był hardcore totalny. Ale na pewno nie ramadan no chyba że on ma wieczny haha.
3
@Zoker Skoro on "nie wyróżnił się niczym szczególnym" to trzeba zadać pytanie za co w ataku my płacimy pieniądze?? Chłop który będzie za chwilę kończył do tego jakby nie było obrońca wchodzi i robi w 15 minut więcej zamieszania niż trzech skrzydłowych + Lewy...
3
@LM10GOAT Średnią trofeów do meczów ma dobrą.
1
@SteuerFreiMoney Kto wie co się tam w biurach dzieje xd
11
Reszta to zakamuflowana opcja madrycka hehe.
0
@LM10GOAT Czy jest ktoś kogo sytuacji nie śledzi Barcelona?
0
@BorzyKrzys No faktycznie piękne jak .... zwłaszcza jak jest obok teojego domu...