Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kelly Piquet i okej i okej
4
@Czajka90 @Popitek12 opinia
3
@fcbarcafan19 Messerschmitt Bf 109 to to nie jest, Niemcy > USA, fakty
@Bolton @blakkudium
3
@Kgorecki2500 ty patrzysz na cena a ja patrze czy zmieści się do kieszeni, detale
@blakkudium
8
Szykuje się meczycho
4
@Sulimo a co to takiego?
@blakkudium
4
@FCB_dimiC ciuchy tez bym mu ukradł
2
@Kgorecki2500 https://wykop.pl/cdn/c3201142/34f91295fd1b15dcb847fb208bc36a70f718495a066b7ce9908b88217e25074d.jpg
2
Właśnie oglądam sobie od początku Miasteczko South Park i stwierdzam, że bez Erica Cartmana ten serial nie byłby taki sam, fakty
4
@Eklerek wszyscy wiemy komu
2
A już w ten weekend mecz tygodnia Sunderland – Arsenal, @Popitek12 będzie oglądane
4
@LeszekFCB uciekająca w nocy dziewczyna przez las to lubię
7
@Eklerek https://wykop.pl/cdn/c3201142/a9fdea5b81192f543f5691d51fefddcb9c3374a79f158b706e28f970919bc322.jpg
3
@gumaz tak przy @Eklerek? Jak najbardziej xd
https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1808942370043449344/pu/img/andO9H-HOUmpY_ZD.jpg
1
@Eklerek pewniaczki to tylko do @Luciano99
6
Kocham zycie wlasnie pije sobie drinka w domu, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o silowni na youtube, piesek siedzi mi na kolanach, nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo. Pozdrawiam
https://zapodaj.net/images/0c470a56b4f65.jpg
1
@fart "Wonsz nie ma odbytu" czyli robię robi dwójki jak kobiety, przypadem? Nie sądzę
4
@July_6_BcN ustawka z moim psem na Orlenie? Tego jeszcze w Sosnowcu nie było, @Luciano99 trza zakłady robić
4
@July_6_BcN mój pies teraz
4
@mekston @July_6_BcN opinia o moim psie?
@blakkudium
7
Od zawsze byłem fanem saneczkarstwa, Włochy po zwycięstwo
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/10/YNcOdV3Q63FnMaZcPx3xCOaa8NDGN4AR.mp4
4
@gumaz zawsze po ustawce pijemy browarka na zgodę i tak w kółko i okej
@blakkudium
5
Za każdym razem
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/MPnMDjv5ShPz3dWkJpoyc6ug79k4Ke8u.jpeg
4
@Frimpong przecież jesteś mądrzejszy i to potwierdza jak celny jest ten komentarz
1
@Eklerek siuuuuuu i okej, pamiętaj
@Popitek12
1
Barcelono, co ty robisz?
1
Pan Mateusz Borek na mikrofonie i okej
0
@Eklerek @Eklerek Igorowi psycha siadła, fakty
2
@blakkudium następnym razem pożyczy, psychologia tak działa, mówię ci
5
@DariaFCB oglądam z @blakkudium @Czajka90 @Bocheno1 @Comentateiro i @Piwko