3

10

@Cyzix ode mnie kolego, oryginały prosto z domów bogaczy

2

@fart lać Cracovię i się nie bać

2

@mekston

3

@TR3YWAY wódeczka musi być pita cały czas i widać, że twój ojciec to rozumie i okej

6

Co tu dużo mówić, GOAT i tyle


1

@blakkudium Gyökeres lepszy, tyle

1

@fart co ty piszesz w ogóle, kosmici istnieją, widziałem ich rozmawiałem z nimi i piłem z nimi i okej

1

2

@Bolton uga buga du uga buga da, klasyk w Zimbabwe (dawniej Rodezja)
@blakkudium

1

@Frimpong pod żabka sobie to wyjaśnimy

3

@Frimpong niezłych masz idoli aż mi się ciebie żal zrobiło

5

@ProMILs @gumaz a co to za krucjata na nocnego moderatora się tu odbywa, @macio_944 wam kazał?
@blakkudium

3

3

@macio_944 jakbyś szybciej klikaj w te klawiature to gra już by była a tak dalej jej nie ma Maciusiu

2

@DariaFCB FB jest już nie modny, teraz to X (Twitter) i roksa, tyle

3

@vangoor Auschwirtz* pamiętaj
@Bolton @blakkudium

1

@Bolton I co teraz @Frimpong? Będę jak ty czyli biały

2

@Hosh potwierdzam, jest miekka i przyjemna, idealna można rzec
@blakkudium

7

@Frimpong nie musisz mnie jeszcze straszyć przed ustawką bo już i tak robię pod siebie
https://pbs.twimg.com/media/G4akrR4XkAAAjj1?format=jpg&name=900x900

2

Rayo płaci rachunek za remis z Barceloną

5

@FCB_dimiC wzorem Hajty zapewne

6

@Luciano99 w gorących? Trzeba się za to napić

1

@michal26 Sigma prowadzi? Zero zdziwienia
@Popitek12 @blakkudium

2

@mekston a maciosie w ryk hahahaha,, @macio_944 ciebie tu tylko oznaczam dlatego, że jesteś macio i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?