Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@agaFCB I okej
https://tenor.com/bt10f.gif
10
@Cyzix ode mnie kolego, oryginały prosto z domów bogaczy
2
@fart lać Cracovię i się nie bać
6
Rakieta F1 i okej
https://pbs.twimg.com/media/Gzr7dZNXoAAd1aa?format=jpg
@blakkudium @Eklerek @BorzyKrzys @Popitek12
2
@mekston
3
@TR3YWAY wódeczka musi być pita cały czas i widać, że twój ojciec to rozumie i okej
6
Co tu dużo mówić, GOAT i tyle
1
@blakkudium Gyökeres lepszy, tyle
1
@fart co ty piszesz w ogóle, kosmici istnieją, widziałem ich rozmawiałem z nimi i piłem z nimi i okej
1
@blakkudium https://tenor.com/bWmQl.gif
2
@Bolton uga buga du uga buga da, klasyk w Zimbabwe (dawniej Rodezja)
@blakkudium
8
@Frimpong @Lionel_Messi10 https://tenor.com/kbecZAA236q.gif
13
@Popitek12 dokładnie
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_e0jfTW9JbU9W8Fgj4hxCeeQgugUtZGtG.jpg
@blakkudium
1
@Frimpong pod żabka sobie to wyjaśnimy
3
@Frimpong niezłych masz idoli aż mi się ciebie żal zrobiło
5
@ProMILs @gumaz a co to za krucjata na nocnego moderatora się tu odbywa, @macio_944 wam kazał?
@blakkudium
3
Babki z hr są najgorsze
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/z3xE2LAa5odZDuX1aOVlwYffOOycUGbE.mp4
3
@macio_944 jakbyś szybciej klikaj w te klawiature to gra już by była a tak dalej jej nie ma Maciusiu
2
@DariaFCB FB jest już nie modny, teraz to X (Twitter) i roksa, tyle
4
@Bolton @July_6_BcN dramat
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/05/normal/DA6zYzen7jpvWz5BJftbDbitKhWilMyy.jpg
12
Potwierdzam
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/6UrKQkfBm6S0gGZq6uFFwQCYa2mHHHKZ.jpg
3
@vangoor Auschwirtz* pamiętaj
@Bolton @blakkudium
1
@Bolton I co teraz @Frimpong? Będę jak ty czyli biały
2
@Hosh potwierdzam, jest miekka i przyjemna, idealna można rzec
@blakkudium
7
@Frimpong nie musisz mnie jeszcze straszyć przed ustawką bo już i tak robię pod siebie
https://pbs.twimg.com/media/G4akrR4XkAAAjj1?format=jpg&name=900x900
2
Rayo płaci rachunek za remis z Barceloną
5
@FCB_dimiC wzorem Hajty zapewne
6
@Luciano99 w gorących? Trzeba się za to napić
1
@michal26 Sigma prowadzi? Zero zdziwienia
@Popitek12 @blakkudium
2
@mekston a maciosie w ryk hahahaha,, @macio_944 ciebie tu tylko oznaczam dlatego, że jesteś macio i tyle