Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Comentateiro @macio_944 stówy pożycza, różnice
1
@July_6_BcN ja wiem a jestem z Afryki, dramat dziewczyno
@blakkudium
2
@Kasy rap jest dla plebsu, tylko Rock
39
Klasyk
https://zapodaj.net/images/81bbbabec0c0b.jpg
3
@blakkudium trzeźwy, dobre, to ci wyszło
0
@barcelonaLM a kim był Epstein? Żydem, oni mają to w genach
https://x.com/JeffreyxEpstein/status/1988339326498074745
6
@Comentateiro posiadam tysiące rowerów i sprzętów RTV i to nie wydając ani złotówki także nie mów mi, że nic nie osiągnąłem
2
@blakkudium nie ma żołnierzy
@Popitek12 @Czajka90
3
@Adran360 patrzę na skład Belgi to tam oprócz Trossarda grają same placki, dramat @blakkudium
4
@Sulimo właśnie jestem w Lublinie, tak tylko ci mówię
7
@blakkudium @Popitek12 nie lubi łysych a więc @Danny Gaucho jesteś na liście wrogów Cristiano Ronaldo, tyle
3
@Frimpong wal sie na cyce
3
@Lanosss @macio_944 nigdy ci tego nie zapomnimy, wypowiedziales nam wojne
4
@Popitek12 @macio_944 Będzin to ty
2
@Kozinho. nie takie rzeczy tam miałem, tyle tylko powiem
@blakkudium
0
Po meczu ustawka z kibicami Holandii na murawie i okej
4
@kundee napisałem, że Pedri goat i tyle wystarczyło
2
@Popitek12 i kolejna riposta, @mekston zapisuj
@blakkudium
6
@Deviler prosty chłopak z Truskolasy i okej
5
@LeszekFCB a jeśli @July_6_BcN to ja a @Kessie to July
https://imgflip.com/i/ac4wq1
@blakkudium @macio_944
4
@July_6_BcN Sweet home Alabama @FcPortoFan1999, pamiętaj
13
@macio_944 akurat to @July_6_BcN mi składała
4
@Popitek12 tak
https://zapodaj.net/images/4eea1d267eb09.jpg
@blakkudium @mekston
5
@tomek8756 jeśli bliźniaczka to tak jakby robił to z nią proste
2
@macio_944 za to, to ty na pewno nie odzyskasz tych 100 złotych, tyle
2
@Bolton za Imperium
2
Tak
https://x.com/shloymeratman/status/1989319755782615182
2
@marcin62 ble ble demografia, niech w końcu Polska będzie w czymś najlepsza i niech osiągnie to 0,0
0
@July_6_BcN baniku dawno nie miał i tęskni za kolegami
#pdw @Kgorecki2500
2
@tomek8756 jeszcze nikt nie narzekał, detale