Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Klasyk
@Eklerek @Czajka90 @blakkudium
5
@Luciano99 napisałbym coś podobnego o @July_6_BcN ale już mam zakaz zbliżania się i nie muszę się już starać, gram na cheatach i okej
@blakkudium
7
Ja i @Luciano99 z @Frimpong na La Rambli
https://pbs.twimg.com/media/G1OiTCVXMAEtf5K.jpg
6
@Frimpong tyle
https://streamable.com/cexlz2
2
@blakkudium widzisz @Comentateiro mówiłem ci, że potężna Portugalia jest potężniejsza od twojego potężnego Bayernu Monachium
5
@marcin62 po Kuflowym Mocnym sikam piwem tylko już mniej procentowym
5
@Eklerek Cristiano Ronaldo lepiej by to zrobił
@blakkudium @Popitek12 @Lanosss
2
@Frimpong element jak @wpwelement, tyle
2
@Frimpong tak jak miałeś zrobić @Luciano99 a skończyło się tym, że cię poskładał, detale
1
Będzie pite jak Portugalia wygra, @Popitek12 stawia i okej
5
@Luciano99 "ciężko będzie mu go gryźć" nie zgodzę się z tym gdyż do żołądka może trafić również inną drogą tyle powiem
2
@FcPortoFan1999 kliknij w link który ci wysłałem a resztą zajmę się już sam
@blakkudium
2
Osiągnąć poziom takiego moderowanie jaki ma @wpwelement, marzenie
9
@FcPortoFan1999 100 blikiem i ci wyśle
1
@Frimpong z szefem zawsze w kiblu razem, a ty co, ty tak nie robisz? Dziwny jakiś jesteś
1
@Frimpong @Luciano99 jakiś pozer się pruje do ciebie
4
@MessiForeverTheBest oznaczenie w dyskusji a oznaczenie w innym poście nie jest sobie równe, detale
#Kessiezerobanow
@blakkudium
1
Tak
7
@Luciano99 vs @Transu96
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/06/3I7PVvBZ2yTmM9x0w5qfYBH51y8niSvY.mp4
Wygrał bezapelacyjnie @Luciano99
3
@norbi77 ale ty to już zrobiłeś
https://pbs.twimg.com/amplify_video_thumb/1982699437240541185/img/c4uTKxO8dVDMXSOt.jpg
@blakkudium @Eklerek @Bolton
4
I kolejny remisik ugrany na ustawce z @Frimpongiem, klasyk
2
@blakkudium nim niestety nie grałem w Fifie 18 bo go nie było, dramat
6
Malborasa trzeba zapalic i okej
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/F16J26XKmG7fRpooXXEqpINNovEwUkQn.mp4
4
Najlepsza popita @Popitek12
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/IYQTtktZRWe3jimUO7pFLmu0PxyiLe68.jpg
2
@blakkudium Oyarzabal grałem nim w Fifie 18
1
@blakkudium Cristiano Ronaldo by strzelił, detale
@Popitek12
5
@barcowy1899 zostaw auto pod blokiem a ja zajme się resztą, tyle
1
@blakkudium na nerwach @July_6_BcN xd
@mekston
1
@Eklerek zobacz kto ich trenuję, ja zdziwiony nie jestem
https://tenor.com/gUdsMvnqLy6.gif
1
@blakkudium ale skończyłem z tym, teraz jestem rockowcem