Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryse 1. 1/-2.5 2-0
2. X/-2.5 1-1
3. 1/+2.5 4-2
4. X/-2.5 1-1
5. 1/-2.5 1-0
6. 2/-2.5 0-2
7. 1/-2.5 2-0
8. 2/-2.5 0-2
9. 2/+2.5 2-4
10. 2/+2.5 1-2
12
@Luciano99 dobrze piszesz
7
Ja gdy do zamknięcia monopolowego zostało niespełna dwie minuty
6
@Eklerek jak ja tego cwela nie lubię
3
W tych barażach do mistrzostw świata będę kibicował Włochom, tak po prostu
https://www.instagram.com/reel/DPUMAeCjm-K/?l=1
@Bolton @blakkudium
2
@Eklerek https://www.tiktok.com/@lukaaszf11/video/7448195368451362070
@blakkudium
3
@clyde zonobijka już gotowa tylko poczekaj chwilę bo muszę się jeszcze odlać
https://pbs.twimg.com/media/CXBEHY1WsAAq_T3.jpg
@blakkudium @Luciano99
2
@Kgorecki2500 @Frimpong a jak tobie idzie z Barceloną
7
@Luciano99 wziąłem kilka Kuflowych Mocnych z twojej lodówki, tak tylko ci mówię
4
@tomek8756 https://i1.jbzd.com.pl/comments/2025/11/normal/40KIfLbIzxPDo6cbJaximElVom2WLVfL.jpg
3
@Bolton polece klasykiem, chciał dobrze
4
@Sulimo koszmar, jak mówi, że tym razem nie da na zeszyt
3
@Bolton wkrótce w Kanadzie, USA i Wielkiej Brytanii xd
8
@tbas nawet juz umyć nie mogę się w spokoju, dramat
@blakkudium
2
@blakkudium ja mam @Popitek12 jako tłumacza, detale
8
Tak
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/5WOtvrWdNiNDWBIJoYLwDzSOQc6MgHtM.jpg
@tomek8756 @Kgorecki2500 @blakkudium @Sulimo
4
Właśnie wcinam sobie jakąś rybę z kapustą i okej
https://zapodaj.net/images/938cc35f7118b.jpg
5
@Lanosss @Ola widziałaś?
6
@Eklerek dziewczyna = koniec kariery, fakty
@blakkudium @Bolton
11
@Antimadridista_WR zapewne jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności
4
@Popitek12 będzie pite
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/dmqzkUOXQmEUcVYErm2WUiABqBWv6QAh.png
@blakkudium @mekston @Lanosss
6
@Lanosss było okej? @blakkudium pyta
1
@Eklerek mam plan, jaki? Kurde sprytny
@July_6_BcN
2
@Eklerek @Frimpong gratuluje kolejnego mistrzostwa
2
@July_6_BcN https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/normal/NCvNOFeJxy1n2rADRjOSfvyLRXo2bRvN.png
4
@Kgorecki2500 https://zapodaj.net/images/6028254be3790.jpg
@Bolton @blakkudium
8
@Frimpong dygnol i okej
2
@Frimpong nawet sobie nie myśl, że ustawka odwołana, będziemy się naparzać, może i 4 sekundy ale będziemy
11
@Hosh wad nie wykryto
7
@July_6_BcN dzisiaj