4

Dzisiaj easy win Realu Madryt i okej


3

@RoberDzik jako były zawodnik AC Milanu zgadzam się z redaktorem madryciokiem

5

Win nie lubię ale te wypije z przyjemnością
https://zapodaj.net/images/bd6b098d507e0.jpg
@Bolton @blakkudium

3

Dramat co Mitsubishi zrobiło z Eclipse
https://m.jbzd.com.pl/obr/4312748/tytul

4

Arteta i okej


5

@Frimpong rozklepany zostałeś jak Tottenham przez Arsenal, fakty

4

@Kozinho. Albo jakiś murzyn z Zimbabwe, tak tylko mówię

7

@tomek8756 roksa tańsza, fakty
@Lanosss @blakkudium

2

@Eklerek @fart opinia

8

Dowiedział się


0

@Czajka90 Arteta pisze historię, fakty

15

@Luciano99 tak zwany "talerz Kessiego" duma

1

@matirix20 dla mnie komputer jak komputer, klienta na niego znajdę

7

@Eklerek dzisiaj zrobię mu zapowiedź tego meczu

2

Teraz? Rowery

4

2

@Eklerek musi po prostu musi
@mekston @blakkudium

5

@blakkudium nie to koniec, ciepłe piwo przeważyło

8

1

@blakkudium to koniec, @Frimpong gratulacje wygrania kolejnego mistrzostwa Premier League

7

Ale będą dzisiaj odciski na dłoni oj będą

1

@Eklerek to było jak kosa pod żebra, dramat

3

@Eklerek ja już dawno przestałem wierzyć w miłość

2

Kubeczek z KFC będzie jedzony i okej

3

On lubi niszczyć Tottenham


4

No Gyökeres, no party, tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?