Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Frimpong @Sulimo @Luciano99 opinia
2
@draxidox taktyk
7
@wpwelement opinia
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/znqePWEhieQ5VxS5EJivKMCgWyWYJEEa.jpg
7
@Roobo panie Januszu taaaaak
@blakkudium @Bolton
5
@Luciano99 małpki pod pachę i można wychodzić ze sklepu
5
Alexandra Saint Mleux i okej
3
@blakkudium dzisiaj pod Orlenem sobie to wyjaśnimy i okej i okej
2
@blakkudium madrycioku bez takich
3
@blakkudium a ty dalej z jego fryzurą, od dzisiaj jesteś madryciok
2
@July_6_BcN ale bez takiego słownictwa tutaj, regulamin tu obowiązuje pamiętaj
2
@July_6_BcN w ryk jak @macio_944
https://tenor.com/bkGn3.gif
6
@macio_944 idź gdzieś indziej Maciuś a nie się tu mądrzysz, dramat
8
@Faro https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/11/normal/l5SZ5VHzMt8Yf7Ue1bwXRkPcYKSdxS7V.jpg
@blakkudium @Bolton
2
Max Verstappen tu tu tu du
4
@blakkudium nie raz kasę @Frimpong z portfela wziąłem a ten później awanturował się z cyganami xd
7
Sigma i okej
3
@blakkudium u nas jest Black Kessie, pamietaj
6
Nowe opony właśnie przyszły, kto pierwszy ten lepszy, tyle powiem
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/C1dlPQ3y5cwUhCyn5GgcrhmGAbBuGhZM.png
1
@blakkudium żeliwo to bogactwo
3
@blakkudium czym mocniejszy alkohol tym lepiej, tyle
6
@Eklerek gotki i okej
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
8
@TaughtMule van Dijk lekcje brał od niego
@Frimpong @Eklerek @blakkudium
12
@gumaz @July_6_BcN jaka zdziwiona
@blakkudium @mekston
2
@tomek8756 czy @July_6_BcN kradła? Nie ale dawała namiary na rowery w Warszawie jak przyjeżdżałem
3
@Eklerek @Comentateiro i twój potężny Bayern Monachium w strachu i okej
@blakkudium
4
@July_6_BcN a ty July jak typ włosów lubisz? Proste, kręcone, zakola czy może typ @Danny Gaucho
@blakkudium
4
@Eklerek Azjatki są jakieś lepsze i okej
https://pbs.twimg.com/media/G6lW7y2WsAAw_cV?format=jpg
13
@July_6_BcN każda, tyle
2
@Who_you_mam @Popitek12 albo ja, tyle
2
@clyde @Luciano99 opinia?