Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Frimpong teraz w ryk
@blakkudium
2
Liverpool jest piękny i okej
3
Calafiori jesteś cudowny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Taka forma Liverpoolu mi się podoba
1
@fart bredzisz, @Frimpong mówi, że to najlepszy trener dla Liverpoolu a ja się z nim zgodze
1
@Frimpong dzisiaj to ty będziesz chciał żeby to tylko na remisie zostało
2
@gumaz zostanie ubity jak mucha w kiblu, tyle
5
@Frimpong ja jestem oazą spokoju rozumiesz to nie sprowokujesz mnie i okej
6
@Frimpong dokopie ci dzisiaj pod Orlenem, tyle
6
@Frimpong zamilcz
4
Normalnie bym już Eze wyzywał od angielskich parów ale za hattrick przeciwko Tottenhamu wybaczam mu to
2
@blakkudium ja wiem, że Liverpool @Frimpong wygra Premier League na koniec i okej
6
Tyle @Comentateiro
https://tenor.com/b1D8m.gif
1
@Szklaner powąchaj Kuflowe Mocne to zobaczysz co to znaczy piękny zapach
2
@blakkudium no i @macio_944 w ryk i okej
2
@tomek8756 ciekawe czy będą tacy wygadani jak im kibel zatkam po kebsie na ostrym
2
@Popitek12 @mekstonowi to wkrótce miejsca zabraknie w notesie, musisz trochę przystopować z tym wyjaśnianiem każdego na tej stronie
7
@escarabajo David Luiz najbardziej kojarzy mi się z tym
@blakkudium
7
Dzisiaj tak
https://zapodaj.net/images/fc7fd20a34ff9.jpg
1
@macio_944 czyli będziesz codziennie wrzucał posty o Araujo i okej
1
@Frimpong przecież pisze ehhhh
1
@Frimpong dzisiaj easy win Liverpoolu i okej
2
Tak
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/2MjjVxOH19RbgyouolcCCc4aqDtjjVLY.PNG
4
Komentarz usunięty
4
@macio_944 mięsień piwny musi być @July_6_BcN czy jak ty to nazywalas miękka podusia i okej
https://pbs.twimg.com/media/Ek0CEvAX0AE_nTB?format=jpg
1
@tomek8756 dziś po meczu Arsenalu, ustawka pod Orlenem, tam sobie wszystko wyjaśnimy
3
@tomek8756 normalnie bym cię poparł bo @macio_944 w ryk ale nie tym razem, będzie ban i okej
1
@blakkudium znacze teren a to różnica
1
@macio_944 nie zapraszałeś ale napisze tylko, że zgadzam się z tobą