1

@July_6_BcN ale czy @Luciano99 skłamał? No nie xd

1

@macio_944 Hoppípolla inaczej wskakiwanie do kałuż, tyle

3

@Luciano99 szefie dawaj pewniaczki

2

1

@Frimpong bezbek bo boli mnie potężny Arne Slot? Jeśli tak uważasz to okej

2

4

@TR3YWAY Mesut Ozil i okej




@Czajka90 @Eklerek @blakkudium @Popitek12 @Cyzix

0

@Frimpong @clyde opinia

3

@mekston @Popitek12 trafia tylko na to


1

@Kozinho. Tacy są najgorsi

4

@tomek8756 @Bocheno1 a kto inny

2

@Kozinho. kwaśne z biedry bo musi być @macio_944 w ryk

14

@tomek8756 @Comentateiro mówiłem ci, że cię zapamięta, ten tekst zawsze działa

6

Dzisiaj kolacja jak na mnie na bogato i okej
https://zapodaj.net/images/a82f7ea47734c.jpg

7

@Eklerek Wie @July_6_BcN, kto to był Stephane Mallarme? To był taki twórca teatru symbolicznego, który kiedyś powiedział, że nazwać przedmiot po imieniu, to zniszczyć 3/4 uroku poetyckiego, który utkany ze szczęścia powolnego odgadywania

1

@Kgorecki2500 mogli by zrobić film podobny do "Ludzka stonoga" albo "Srpski film", klasyczki kina a nie cały czas jakieś bajeczki

6

Chyba będzie trzeba wkrótce wrócić do Azji, tajki, japonki ,koreanki, chinki i okej
https://pbs.twimg.com/media/G6ypnCnXkAAZgy0?format=jpg

5

@Adran360 nie tylko tam dzisiaj będę gole szczelal, tak tylko mówię

2

@mekston cwaniak Lando, pamiętaj
@Popitek12 @blakkudium

2

@blakkudium Nico Schlotterbeck lepszy

0

@Ryse 1. X/-2.5 0-0
2. X/-2.5 0-0
3. 1/+2.5 4-0
4. 2/-2.5 0-2
5. 1/+2.5 4-0
6. 2/-2.5 0-1
7. X/-2.5 1-1
8. 2/+2.5 1-2
9. 2/+2.5 1-2
10. X/-2.5 1-1
11. 2/+2.5 1-2
12. 2/+2.5 2-4

3

@blakkudium to właśnie źle bo będę na minusie, dramat

5

Te kocie ruchy te gęsty rękami xd


@Frimpong

8

Tak czasami trzeba


2

@heniusss my z @AFA to cały czas walczyliśmy na miecze, kiedyś to było kurde faja

3

@heniusss to teraz czas na tajską przygodę, nie zawiedziesz się
@blakkudium

3

@heniusss kuchnia włoska top, przepis od @wloszka32 robi swoje i okej

3

2

@draxidox taktyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?