Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@mekston @BojanKriKicz witamy i Luke Browning to przyszły goat F1
6
@MesQueUnClub_87 smaka tylko narobiłeś i okej
8
@macio_944 ponownie macio w ryk i to już drugi raz w ciągu dnia lecisz na rekord i okej
8
@Eklerek obecny Liverpool jakoś bardziej mi się podoba niż ten za czasów Kloppa
@blakkudium
5
@Bolton mecz można obejrzeć na eleven sports 1, tyle
2
@July_6_BcN w Arsenalu z Declanem Ricem stworzyli by potężny środek pola, fakty
@Eklerek @Czajka90
9
Goacik i okej
@July_6_BcN
7
@blakkudium i @Popitek12 będzie oglądał
4
@blakkudium widzę, że ty też miałeś takie oceny jak ja, duma
1
@blakkudium 1 jak moje oceny w szkole
1
@macio_944 ja bez reklamacji mam ten poziom, detale a i bym zapomniał Macio w ryk
6
@blakkudium a Messi dalej bez wizerunku na peso argentyńskim, różnice
1
@PatrychoO F1 - tak
Walki na Orlenie - tak tak tak tak
Legia Warszawa - nie
Real Madryt - nie
Moderacja - tak tak tak tak
A resztę mam gdzieś
4
@MessiForeverTheBest spokojnie, ten telefon co ode mnie kupiłeś ma najnowszy system android 7 czy tam 8, musisz mieć lepszy internet i tyle
Ps. zwrotów nie przyjmuję
@blakkudium
4
@Eklerek a tutaj jeszcze @Frimpong i @FcPortoFan1999 typują Arsenal, dramat
2
@Frimpong wysłałbym go tutaj ale byłby ban
2
@Frimpong tory i Minecraft ( ͡° ͜ʖ ͡°), pewien filmik mi się przypomniał xd
@Bolton @blakkudium
7
@escarabajo @mekston coraz bliżej
8
@LeszekFCB to akurat jest w tej chwili robione
@blakkudium
10
@PatrychoO pizza z dagrasso - zjedzona
12
Kelly Piquet i okej i okej
7
@Eklerek ucz się @robertlewandowski
11
Piwko pite jest i okej
https://x.com/beersjpg/status/1816258344656470079
2
@LeszekFCB
@blakkudium
3
@blakkudium Auswirtz z golem i okej
@Eklerek @Frimpong @Bolton @Popitek12
1
Spokojnie Liverpool to wygra, easy win dla Liverpoolu i okej
@Frimpong @blakkudium
7
@blakkudium @Frimpong w ryk i okej
https://pbs.twimg.com/media/Gj1i-aeWkAAW6z2.jpg
3
Komentarz usunięty
5
@FcPortoFan1999 ty to bana wkrótce dostaniesz i tyle będzie z twojego typowania i okej
@mekston
4
Dzisiaj? easy win dla Liverpoolu mimo, że Salah na ławce, tyle
@Frimpong @blakkudium