Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@escarabajo penalty el favor de Real Madrid
4
@tomek8756 @July_6_BcN chciała by być na miejscu tego psa xd
2
@Bolton do obozu i tak @blakkudium trafi, fakty
2
Szczęki 3 to był bardzo słaby film, pierwsza część była lepsza, pamiętajcie @Moderacja, tyle
6
@LeszekFCB a ja tak bym to widział
https://zapodaj.net/images/fbff0fa55d309.jpg
https://wykop.pl/cdn/c3201142/023e215a4e90102f427f7beb6c2a56d0f6391d48d56bdc733abbedd0ca536a82,w400.jpg
@Eklerek @mekston @blakkudium @Popitek12
2
@Bernard777 @blakkudium tutaj nie ma miękkiej gry, La Rambla to miejsce dla prawdziwych twardzieli
2
@blakkudium i okej
1
@blakkudium https://streamable.com/s796o0
1
@blakkudium usuń to bo ci bana dam
3
@BorzyKrzys https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
4
@Frimpong Nunez potężna konkurencja dla mnie, fakty
@AssisMoreira @blakkudium
3
@blakkudium zawsze się troszeczkę sika do basenu i okej
@Bolton
5
@Eklerek dlatego nie chce być milionerem i okej
2
Sprawdźcie sobie czy dobrze typowaliscie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15287319#comment-15287319
@MichuZ44 @FCB_dimiC @mekston @Popitek12 @budel17 @Tasde @patrix211
4
@Frimpong https://streamable.com/s796o0
3
@Frimpong vs @Luciano99 dzisiaj pod Orlenem, PPV, link do walki priv
8
15 w hotelu i okej
https://x.com/TrollFootball/status/1997409238725865781
@Frimpong @Eklerek @blakkudium @Popitek12
6
Tsunoda zawiódł Hirohito, dramat
https://zapodaj.net/images/8ef9c1444aa1e.jpg
7
Tak
1
@Eklerek ta lepsza, fakty
@Encore
12
Dzisiaj bez sosu szefa ale pitca z dagrasso jest jedzona i okej
https://zapodaj.net/images/b13569e70818b.jpg
3
@derus nie no jeszcze mechanikom mogą się trząść ręce przy zmianie opon
@Popitek12 @mekston @blakkudium @BojanKriKicz
1
@mekston Bearman również zjeżdża
@BojanKriKicz
1
@mekston to koniec, @Popitek12 szykuj alkohol
1
@BojanKriKicz to po co się ciąłes, dramat
2
@Luciano99 ja nawet nie wiem jak można być madryciokiem, tak tak @Frimpong bije do ciebie madrycioku
@blakkudium
3
Yūki Tsunoda dzisiaj
https://zapodaj.net/images/84caba7c3c37d.jpg
2
@Popitek12 ja niestety mam tylko 0.5 Bitcoina, bieda i tyle
@blakkudium
3
@BorzyKrzys @July_6_BcN jak ty wytrzymujesz w tej Warszawie, przecież to Choroszcz tylko, że otwarty xd
2
@Eklerek wyssali cebulstwo z mlekiem matki, tyle xd