Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Popitek12 jedynie kogo znam co stoi po stronie Lando to @FCB_dimiC i @BojanKriKicz, zacne grono
3
Dzisiaj, no risk, full push i okej
@Eklerek @mekston @blakkudium @Popitek12 @LeszekFCB
3
@mekston teraz okej
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
@blakkudium
6
@mekston długa ta lista, fakty
3
Ja teraz
https://pbs.twimg.com/media/G6sA_5vW8AEtKYV?format=jpg
9
Max Verstappen i okej
2
@Frimpong on dość często tłamsi skrzydłowych
1
@July_6_BcN w końcu łapiesz trochę luzu i rozumiesz nasze uniwersum i okej i okej
@blakkudium
2
@Kozinho. @blakkudium tego nigdy nie doświadczył on zawsze przegrywa, różnice
1
@Dari0G niestety złamał już tą zasadę, skoczył się
1
@blakkudium @July_6_BcN ma już te 25 lat ale to jeszcze nie babcia, tamta miała 28 lat xd
2
@Dari0G jedynie babcia przywaliła mi torebką ale to dlatego, że chciałem jej ta torebkę ukraść, tyle
2
Zawsze
@Bolton @blakkudium
2
@Bolton preferowałbym marsz na Rzym
https://zapodaj.net/images/02c3043fffbc9.jpg
@blakkudium
3
@mekston jak najbardziej, easy win dla FC Porto i okej
8
@Eklerek ja gdy dostaje skurczu jądra
3
@blakkudium że Messi ma 180 cm wzrostu, dramat
@Lionel_Messi10 @mekston
3
Mocne te światła na stadionie mają jak u nich jest tak jasno, ciekawe czy chociaż ledowe są
5
Rywalizacja pomiędzy @blakkudium a @Adran360 kto szybciej wstawi bramki, no no idea po Kuflowe i będzie ogladane
2
@MessiForeverTheBest cytat który zapisał się na kartach historii La Rambli, duma @Frimpong
@blakkudium
2
@Luciano99 jakieś sikacze kupił ale alkohol to alkohol, wypiję się i okej
https://pbs.twimg.com/media/G6l69NqXIAA0Qd1.jpg
18
@Frimpong la la la la czy jakoś tak
3
@Frimpong @macio_944 napisał, że sie rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś i żeś jest frajer z wolności, ale wyjaśniłem go i usunął także nie dziekuj
2
@macio_944 macio w ryk i okej
1
Miałeś rację @Frimpong
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16314212#comment-16314212
@blakkudium
1
@blakkudium i @July_6_BcN wyłącza
7
Karny jest jak sędzia gwiźnie, pamiętajcie
4
@sebasarna to się da bana takiemu użytkownikowi i tyle, króciutko z nimi
@Bolton @blakkudium
7
Po prostu Gerard Maldini, tyle
@Filipem @blakkudium
3
@Bolton ja już dawno jestem pusty, pluje powietrzem i okej
@blakkudium @Adran360 @mekston @Popitek12