Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ferran Torres i okej
@blakkudium @Bolton
2
Można a nawet trzeba przy bramkach rekina
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
3
I rekin ponownie zamyka usta krytykom z La Rambli, klasyk
3
Goacik i okej
https://pbs.twimg.com/media/Gw3jj9wa8AAhhSg.jpg
@Eklerek @blakkudium @mekston @Popitek12 @Adran360
1
@blakkudium messi108 i będzie kupowanie i okej
2
@Kgorecki2500 a jak ci idzie podbój świata Włochami?
#HeartsOfIron4
@blakkudium
8
@Popitek12 ja wloszki robiłem, różnice
@blakkudium
5
Nic nie powiem, są tylko znaki
https://pbs.twimg.com/media/G7ezIpwaIAAX_8_?format=jpg
@Eklerek @Popitek12 @mekston @blakkudium
4
Bolid Ferrari po tym sezonie
7
@blakkudium
Joan Garcia
Kounde Cubarsi Martin Balde
Roony Eric Pedri
Yamal Ferran Rashford
@Luciano99 @macio_944 @JimMorrisonFCB @mekston
4
@Frimpong żeby fanpage evertonu przeciwko mnie używać, człowieku miej trochę litości
2
@Eklerek @Frimpong w ryk i okej
3
@Luciano99 ja jedynie wiem, że ocean indyjski jest pomiędzy Europą a Afryką, tyle
@blakkudium
4
@Bolton przejedźmy się
https://zapodaj.net/images/99404d184cdeb.jpg
5
Oby tak dalej legio
https://zapodaj.net/images/90ec55e034cbb.jpg
11
Klasyk
0
@partymaker prosić to zaraz będziesz ale o unbana
4
GOAT i okej
4
Tak
3
@BojanKriKicz dobry kawał xd
@mekston @Eklerek
1
@BojanKriKicz Kubica prowadził jedną ręką, różnice
0
Może i Arsenal przegrał ale Kelly Piquet Max Verstappen i okej
2
@macio_944
2
@mekston
@blakkudium
3
@blakkudium byli lepsi i okej
7
Powraca koszmar
https://pbs.twimg.com/media/G7BjGQyWsAAY9If.jpg
4
@mekston okej a nie ok, detale
@blakkudium
3
Teraz tak
https://zapodaj.net/images/d1f50e7bde9e0.jpg
2
Znowu chyba Arsenal zaczyna serie remisów w Premier League, dramat
3
Mały goat z bramka i okej