Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek największym złomem jakim się spotkałem to były silniki beemki, BMW kolegi prawie cały czas była u mechanika aż w końcu wystawił ja na sprzedaż ale znowu się zepsuła i oddał na złom xd
3
@Eklerek zawodzi
https://zapodaj.net/images/ce261bc0317bd.jpg
@Bolton @blakkudium
1
@Eklerek 1.6, żarło jak głupie ale to może przez mój styl jazdy xd
1
@Eklerek płaciłem gotówka także nie wiem xd ale tankowałem LPG i trochę benzyny więc może będzie gdzieś 5-6k, i tak Honda lubiła sobie wypić xd
1
@July_6_BcN jak tak to włącz mecz Liverpoolu, taka moc nie może być przecież marnowana
3
@Eklerek Salah był hamulcowym maszyny Slota, fakty
@Frimpong @blakkudium
8
@blakkudium Joan Garcia
Kounde Cubarsi Gerard Maldini Balde
Pedri Eric Raphinha
Yamal Ferran Rashford
@Luciano99 @macio_944 @mekston @JimMorrisonFCB @Popitek12
9
Liverpool jeden punkt przewagi nad Manchesterem United i to jest to, @Frimpong zapewne dumny
7
@blakkudium ja gdy @Frimpong puści bąka
3
@Frimpong prędzej bana dostaniesz niż ze mną wygrasz, tyle
#kolejnyremisiokej
5
@Frimpong znów twój post podchodził pod bana, że go usunąłeś? Klasyk
https://tenor.com/b06k2.gif
0
@BHAFCB będzie seppuku? Jak tak, to zrób live
5
Prawie zapominałem, że dzisiaj easy win dla Liverpoolu i okej
3
@blakkudium teraz? Rodzina
5
@Luciano99 ja mieszam i jestem normalny, detale
6
@Frimpong to miała być tajemnica, zaufałem ci, dramat
@blakkudium
9
Okej
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/normal/dksJozOlOOjqzpJrig44YeommHSXC98B.png
@Bolton @blakkudium
3
@Xpert77 @Eklerek być tak blisko Kubicy, duma
@blakkudium @mekston
1
@blakkudium może i zbiornik pusty ale jak trzeba to trzeba
3
@Bocheno1 jest ze mną, tyle
3
@AssisMoreira dzięki, zachęciłeś mnie tym co napisałeś
@Bolton @blakkudium
3
@Eklerek @wloszka32 lepsze, fakty
https://zapodaj.net/images/2c1411bea7d03.jpg
@blakkudium @mekston @tomek8756 @Popitek12 @Sulimo
3
Piątek, piąteczek, piątunio i okej
https://streamable.com/8ltjf0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Eklerek @Bocheno1 opinia
@blakkudium
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium tak
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1634371813vHrXJvPdme7gDBsEC3dvU0.jpg
3
@blakkudium dzisiaj już kilka razy
4
I okej i okej
1
@July_6_BcN no przecież napisał, że u odszczepieńców xd