Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Frimpong ciebie też nie znam
3
Superpuchar Włoch? Nie znam
1
@blakkudium widzimy się na Orlenie tam sobie to wyjaśnimy
1
@blakkudium i po co to człowieku wrzucasz, przecież ci mówiłem, że bramek strzelonych Milanowi oraz Arsenalowi nie wrzucamy, dramat
1
@Kgorecki2500 ja sobie klasyka obejrzę ponownie xd
https://www.filmweb.pl/film/Zombie+SS-2009-486991
@Sulimo
2
@MaVii @macio_944 przekaz dla ciebie
2
@Frimpong
@blakkudium @Bolton
19
@agaFCB łap słodkiego kitlera
https://zapodaj.net/images/53741fc309772.jpg
3
@Ojciec5tkidzieci no, @Luciano99 seksiak i okej
@blakkudium
4
Dubajska czekolada
@LeszekFCB
6
@Zoker w końcu gola strzelił także siuuuuuu i okej
@Popitek12 @blakkudium @mekston @Lanosss
2
@Eklerek czym starszy tym lepszy, fakty
@mekston @Popitek12 @blakkudium
12
@Czajka90 wędka na @July_6_BcN, @Luciano99 umie w biznes, tyle
@mekston @blakkudium
8
@Arden https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/01/normal/JIRNPlRVLxyus2g4vawZGxoPqNkUleTX.jpg
5
@Roobo najlepsza rzecz z tej randki
6
@Eklerek Azjatki ahhhh
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
@blakkudium
2
@Sulimo dramat to co ty napisałeś
https://streamable.com/nehmqa
@blakkudium
4
@Sulimo przyjdę na gotowe i okej
2
@blakkudium Teutono
https://zapodaj.net/images/6784b92df33b7.jpg
@Bolton
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@ViscaelBarca2007 w potężnym Bayernie Monachium człowieku, zgłoszony
@Comentateiro
5
@Eklerek tyle
3
@VeB 1899 na Polsat Sport 3 będzie leciał
1
@Eklerek Gyokeres siuuuuu i @blakkudium w ryk i okej
https://pbs.twimg.com/media/GzDpTDcW4AExZsY.jpg
6
Nie ma już słabych drużyn w Hiszpanii
2
@Czajka90 przyszłość Arsenalu > złość @July_6_BcN
@blakkudium
5
Puchar Negreiry, tyle w temacie
2
@Czajka90 lepiej za Pedriego
5
Karny jest jak sędzia gwiźnie, proste
3
@Eklerek @blakkudium widzisz, pisałem ci, że on już należy do Arsenalu