4

@July_6_BcN już ci mówiłem, że wywaliłem się na kupę psa co se leżała na chodniku, cała Warszawa taka jest

4

@Sulimo @Frimpong nasza ustawka musi zaczekać, najpierw muszę @Sulimo wyjaśnić

4

@FcPortoFan1999 a bana chcesz?

11

Czy jako nocny moderator sprawdzam się? Jak najbardziej, a czy jako wulkanizator też się sprawdzam? Również jak najbardziej i tyle ode mnie

7

@Luciano99 w gorących dyskusjach i okej

7

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@July_6_BcN @macio_944 je gotował razem z barszczem także ani z wody ani z patelsona
@blakkudium

4

A ja obecnie oglądam serial o WRC i okej


@Eklerek @mekston @blakkudium @DTMisTheBest @michal26 @Popitek12

8

@macio_944 nie wodą a wódą, detale
@blakkudium @mekston @Lanosss

0

@LAMC_10 @Kgorecki2500 niech wam będzie

3

@Kgorecki2500 nie Wrocław a Вроцлав i nie Uniwersytet Wrocławski a Вроцлавський університет, tyle

4

2

@DragonxNF jak najbardziej

3

@DragonxNF ty to lepsza muzyczną propozycje wrzucasz niż @macio_944, fakty
#maciowrykiokej
@blakkudium

6

7

27

Historia pisze się moi drodzy ramblowicze
https://zapodaj.net/images/c388125ec05ed.jpg

3

@blakkudium i nocny moderator oraz wulkanizator, pamiętaj

3

@blakkudium a kto mu asystował, no kto blakkudiumie?

4

@gumaz właśnie teraz a co?
@blakkudium

15

I po klejnotach, już więcej Niemca po kasku nie zbije

4

@Jakchcesz ja tak na placach zabaw zagadywałem ale skończyłem z zakazem zbliżania się, dziwny ogólnie jest ten świat żeby nie można było sobie pogadać z dziećmi, dramat
https://zapodaj.net/images/882085346c68a.jpg

16

Właśnie skończyłem już rajd po domach ramblowiczow, jedzenie było pyszne u niektórych nie było alkoholu co uważam za wielki minus ale ogólnie było dobrze a teraz siedzę u @Czajka90, jemy sobie pierogi popijając sobie przy tym Kuflowym Mocnym i okej, tyle

3

@Popitek12 biorę złotą piłkę a Messiego nie wpuszczam, tyle
@mekston @blakkudium

21

@Frimpong a ty w dziurę, różnice

15

W tym roku niestety to nie ja byłem najczęściej banowanym użytkownikiem, dramat
#Kessiezerobanow
#NocnymoderatorKessie

2

@Kozinho. Tomb Raider kolego Tomb Raider i okej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?