Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@July_6_BcN już ci mówiłem, że wywaliłem się na kupę psa co se leżała na chodniku, cała Warszawa taka jest
4
@Sulimo @Frimpong nasza ustawka musi zaczekać, najpierw muszę @Sulimo wyjaśnić
4
@FcPortoFan1999 a bana chcesz?
11
Czy jako nocny moderator sprawdzam się? Jak najbardziej, a czy jako wulkanizator też się sprawdzam? Również jak najbardziej i tyle ode mnie
7
@Luciano99 w gorących dyskusjach i okej
7
@Luciano99 @Sysia11 opinia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@July_6_BcN @macio_944 je gotował razem z barszczem także ani z wody ani z patelsona
@blakkudium
4
A ja obecnie oglądam serial o WRC i okej
@Eklerek @mekston @blakkudium @DTMisTheBest @michal26 @Popitek12
4
@ranger3120 polecam ten, jest lepszy
https://www.filmweb.pl/serial/M.+Il+figlio+del+secolo-2024-10057633
@Bolton @blakkudium
8
@macio_944 nie wodą a wódą, detale
@blakkudium @mekston @Lanosss
0
@LAMC_10 @Kgorecki2500 niech wam będzie
3
@Kgorecki2500 nie Wrocław a Вроцлав i nie Uniwersytet Wrocławski a Вроцлавський університет, tyle
4
Dzisiaj tak
https://streamable.com/5ot1w0
4
@blakkudium potężne TEUTONO
https://zapodaj.net/images/e4a4a58e82bcd.jpg
@Bolton @Kgorecki2500
2
@DragonxNF jak najbardziej
3
@DragonxNF ty to lepsza muzyczną propozycje wrzucasz niż @macio_944, fakty
#maciowrykiokej
@blakkudium
6
@blakkudium priv
7
@blakkudium obronie @Luciano99
27
Historia pisze się moi drodzy ramblowicze
https://zapodaj.net/images/c388125ec05ed.jpg
3
@blakkudium i nocny moderator oraz wulkanizator, pamiętaj
3
@blakkudium a kto mu asystował, no kto blakkudiumie?
4
@gumaz właśnie teraz a co?
@blakkudium
15
I po klejnotach, już więcej Niemca po kasku nie zbije
4
@Jakchcesz ja tak na placach zabaw zagadywałem ale skończyłem z zakazem zbliżania się, dziwny ogólnie jest ten świat żeby nie można było sobie pogadać z dziećmi, dramat
https://zapodaj.net/images/882085346c68a.jpg
16
Właśnie skończyłem już rajd po domach ramblowiczow, jedzenie było pyszne u niektórych nie było alkoholu co uważam za wielki minus ale ogólnie było dobrze a teraz siedzę u @Czajka90, jemy sobie pierogi popijając sobie przy tym Kuflowym Mocnym i okej, tyle
3
@Popitek12 biorę złotą piłkę a Messiego nie wpuszczam, tyle
@mekston @blakkudium
21
@Frimpong a ty w dziurę, różnice
15
W tym roku niestety to nie ja byłem najczęściej banowanym użytkownikiem, dramat
#Kessiezerobanow
#NocnymoderatorKessie
2
@Kozinho. Tomb Raider kolego Tomb Raider i okej