Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Śnieg? Na wyspie jest lato
https://streamable.com/3uki7p
14
@Bocheno1 moze jestem może nie
4
@macio_944 chcesz kupić jedną z tych rzeczy?
1
@Encore a ile aut @mekstona musiało być poświęcone żeby w końcu się udało, powiem tyle dużo
3
@blakkudium Rice Pedri, idealne duo, fakty
@Czajka90 @Eklerek
4
@blakkudium za Pedriego to uczciwa wymiana
4
Kenan Yildiz wkrótce w Arsenalu
3
@July_6_BcN okej okej
https://pbs.twimg.com/media/GuyxhWhWMAAelLX.jpg
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16368928#comment-16368945
4
@Luciano99 Mike Ehrmantraut po roku w Polsce
4
@Kozinho. @July_6_BcN Klasyk
@Bolton @blakkudium
6
@July_6_BcN a mi wzięli Imole z F1 i zastąpili ja torem madryciokow, dramat
@blakkudium @mekston
4
@July_6_BcN to był test July, zdalas, jeszcze będzie inny test ale o tym wkrótce
5
@Bolton @Popitek12 nie uznaje miękkiej gry i okej
3
@mekston @blakkudium @Popitek12 @July_6_BcN ja kupiłem mieszkanie na Ursus niedźwiadki
3
@Eklerek Unai Emery gdy gra przeciwko Arsenalowi
https://pbs.twimg.com/media/EdpG-WTWoAUI4s9.jpg
@Czajka90
11
Ale przeciwko Arsenalowi to Aston Villa gra jak Barcelona z czasów Guardioli, fakty
2
@Popitek12 z powodu dziewczyny niszczyć sobie PS5? Hahahaha
@Lanosss @blakkudium @mekston
8
Ja z @wpwelement, duma
https://zapodaj.net/images/0df48cc1b6fc5.jpg
6
@blakkudium to wygląda jak koszulka @Luciano99 zszyta z dwóch przez @jowita, dramat
11
@Roobo dużo tych kubków, będzie potrzebny plecak
2
@Sulimo o czym ty bredzisz człowieku?
1
@macio_944 dzisiaj z @Frimpong mamy sztamę ze względu na takie same wyniki w obu meczach
@macio_944 ponownie w ryk, klasyk
@blakkudium
2
@Roobo podaj adres
2
@blakkudium bredzi jak to zawsze @Popitek12, klasyk
https://tenor.com/bkGn3.gif
4
Jeden krytyk już wypchany z gorących, jeszcze jeden i La Rambla stanie się trochę lepszym miejscem
2
@Roobo nawet tego nie skomentuje, bo szkoda mi chomików na ciebie
6
Bez Gyokeresa na boisku Arsenal będzie miał ciężko żeby ten mecz wygrać, brawo Arteta, dramat i tyle
2
@blakkudium jedyny Enzo jakiego akceptuje
https://zapodaj.net/images/584f7ed1c97e0.jpg
2
@blakkudium @BHAFCB ponownie Arteta lepszy
https://tenor.com/b2kHv.gif
19
Gorące dyskusje o alkoholu i okej, tylko ci krytycy @Popitek12 i @MatBac1991 to już nie okej, tyle