11

Tak


1

27

@July_6_BcN

via @PatrychoO
@Bolton @blakkudium @tomek8756

3

@Eklerek zgadza się, o podboju świata
@blakkudium @Bolton

4

Dzisiaj mecz tygodnia pomiędzy Bournemouth a Arsenalem i okej

4

@macio_944 lepiej żydowska, będą jeszcze dostawać kasę od usra

0

@Kozinho. gratulacje przyjacielu, a już wkrótce mały Kozinho xd
https://zapodaj.net/images/debea48f7e3d9.jpg

14

@July_6_BcN walimy Espanyol do zera i okej

2

@Kozinho. Alvaro z akordeonem tak, Wenezuelki nie, klasyk xd

5

@Luciano99 niby zwycięzca złotej piłki a nie ma wiedzy o obszarze polityki międzynarodowej, dramat
#@Danny Gaucholepszy

1

@Arcybiskup szkoda, że nie jest aż taki odważny do Netanyahu największego zbrodniarza XXI w.
https://pbs.twimg.com/media/G9pZTGpWQAAuWnR?format=jpg

3

Rekonkwista? Top


2

@michaleu można a nawet trzeba
@blakkudium

3

@blakkudium nawet tego gola nie skomentuje, dramat

4

1

@Lanosss jest jeszcze Petrolhead, Panewa, Wazzup ale to już bardziej z sentymentu xd, no i kiedyś Blogomotiva się oglądało

8

@macio_944 ty piszesz posty a ja realnie upokorzyłem madryciokow, różnice a i klasycznie, macio w ryk i okej


2

@escarabajo a dziękuję, dziękuję
@blakkudium

0

@escarabajo dzisiaj to same placki grają

3

@escarabajo obejrzyj sobie wczorajszy meczyk Arsenalu, będziesz zadowolony (oczywiście jeśli jeszcze go nie widziałeś)


1

2

@blakkudium Arsenalu najlepsze, fakty

2

@July_6_BcN pierwsze miłe słowa jakie dostałem od ciebie, duma
@macio_944 @blakkudium

2

@Kozinho. Ja musiałem sobie kłódkę założyć na X (dawniej Twitter) bo cały czas mi ktoś zgłaszał konto xd
@blakkudium

3

20

Tylko my z @Bocheno1 jeszcze pijemy, @Luciano99 z @Comentateiro już odpadli, detale

3

A ja sobie jestem obecnie z nieznajomą w Paryżu i okej
https://streamable.com/bhc2qt

2

@Sulimo tylko musztarda sarepska

1

@Vegeta88 wiem jaki masz rower od dawna mam ochotę na niego

4

@Vegeta88 smaka zrobiłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?