Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Tak
1
@Eklerek @BorzyKrzys opinia
27
@July_6_BcN
@Bolton @blakkudium @tomek8756
3
@Eklerek zgadza się, o podboju świata
@blakkudium @Bolton
4
Dzisiaj mecz tygodnia pomiędzy Bournemouth a Arsenalem i okej
4
@macio_944 lepiej żydowska, będą jeszcze dostawać kasę od usra
0
@Kozinho. gratulacje przyjacielu, a już wkrótce mały Kozinho xd
https://zapodaj.net/images/debea48f7e3d9.jpg
14
@July_6_BcN walimy Espanyol do zera i okej
2
@Kozinho. Alvaro z akordeonem tak, Wenezuelki nie, klasyk xd
5
@Luciano99 niby zwycięzca złotej piłki a nie ma wiedzy o obszarze polityki międzynarodowej, dramat
#@Danny Gaucholepszy
1
@Arcybiskup szkoda, że nie jest aż taki odważny do Netanyahu największego zbrodniarza XXI w.
https://pbs.twimg.com/media/G9pZTGpWQAAuWnR?format=jpg
3
Rekonkwista? Top
2
@michaleu można a nawet trzeba
@blakkudium
3
@blakkudium nawet tego gola nie skomentuje, dramat
4
@mekston potężne Al Ahli i okej
@blakkudium @Lanosss @Popitek12 @Comentateiro
1
@Lanosss jest jeszcze Petrolhead, Panewa, Wazzup ale to już bardziej z sentymentu xd, no i kiedyś Blogomotiva się oglądało
8
@macio_944 ty piszesz posty a ja realnie upokorzyłem madryciokow, różnice a i klasycznie, macio w ryk i okej
2
@escarabajo a dziękuję, dziękuję
@blakkudium
0
@escarabajo dzisiaj to same placki grają
3
@escarabajo obejrzyj sobie wczorajszy meczyk Arsenalu, będziesz zadowolony (oczywiście jeśli jeszcze go nie widziałeś)
1
@Eklerek @Frimpong opinia
@blakkudium
2
@blakkudium Arsenalu najlepsze, fakty
2
@July_6_BcN pierwsze miłe słowa jakie dostałem od ciebie, duma
@macio_944 @blakkudium
2
@Kozinho. Ja musiałem sobie kłódkę założyć na X (dawniej Twitter) bo cały czas mi ktoś zgłaszał konto xd
@blakkudium
3
@Bolton witaj Boltonku
https://zapodaj.net/images/4899f3c5d5883.jpg
20
Tylko my z @Bocheno1 jeszcze pijemy, @Luciano99 z @Comentateiro już odpadli, detale
3
A ja sobie jestem obecnie z nieznajomą w Paryżu i okej
https://streamable.com/bhc2qt
2
@Sulimo tylko musztarda sarepska
1
@Vegeta88 wiem jaki masz rower od dawna mam ochotę na niego
4
@Vegeta88 smaka zrobiłeś