Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek Auswirtz z bramka, dramat xd
3
@tomek8756 z pieskiem jak najbardziej
https://zapodaj.net/images/d26c278e01873.jpg
@blakkudium
4
@fart sam żeś jest placek i pisze się Gyökeres, siuuuuuuuu i okej
https://pbs.twimg.com/media/GzDpTDcW4AExZsY.jpg
4
@BHAFCB tyle
https://tenor.com/b05hS.gif
8
@Bolton https://zapodaj.net/images/417d4b8c276c1.jpg
4
@Lanosss stara, preferuję młodsze
https://zapodaj.net/images/2f5464243b1d8.jpg
4
@ranger3120 Blitzkrieg? Jak najbardziej
https://zapodaj.net/images/92dd46ceeca4c.jpg
@Bolton @blakkudium
2
@FcPortoFan1999 spokojnie porciaku, nie szukam kłopotów xd
4
@mekston @FcPortoFan1999 napisał, że wygra z tobą ustawkę pod Orlenem zarówno bez sprzętu jak i z sprzętem, tyle
@blakkudium
9
Dzisiaj tak
15
Tak
5
@Lanosss Arsenal sobie ogladnij, ty @FcPortoFan1999 nie
6
@heniusss człowiekowi który nie piję jak inni piją nie można ufać, tyle, @Luciano99 potwierdzi
@blakkudium
5
@blakkudium po kolejnym remisie*
2
@Frimpong do zakładek @Encore
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16373478#comment-16373478
4
@JimMorrisonFCB @Lanosss Rumunki są dzisiaj dostępne?
@blakkudium
2
@Frimpong "keylogerami" a co to takiego? To jakieś gry?
3
@blakkudium sam sobie wziąłem
5
@blakkudium to tyle samo co moja premia od @Luciano99
7
@BorzyKrzys za tyle to @Popitek12 kupuje 10 ml wody Fidżi, zaproponuj więcej
@blakkudium
3
@Frimpong przecież ty po tych świętach tyle zjadłeś, że straciłeś 70% swojej szybkości, tutaj nie ma się czego bać, wrócę to cię pokonam i tyle, fakty
@blakkudium
4
Lecę po @AFA do Rosario, możliwość jego powrotu oceniam na możliwe lub nie
4
@tomek8756 tego jeszcze nie próbowałem ale wkrótce spróbuję
1
Jak United dzisiaj wygra to jutro Liverpool przegra, równowaga we wszechświecie musi być zachowana
7
@July_6_BcN to likier też może być, może babą się nie stanę, prawda @Luciano99?
@blakkudium
2
@blakkudium ja też go preferuję, Kessie = Flick
2
@Frimpong co ja zem obejrzał, dramat
8
@July_6_BcN Pedri je banany jak ja, brak różnic
14
@July_6_BcN to wódeczka dla mnie jeszcze lepiej
10
@July_6_BcN piwko dzisiaj?