5

@Bolton ja właśnie przed chwilą grałem w rosyjską ruletkę na 4 naboje w bębnie, polecam

4

@Czajka90 do ciebie też przyjdę, tylko odwiedzie jeszcze paru ramblowiczow i będziemy pić
@blakkudium

2

0

@FcPortoFan1999 ona mieszka w Poznaniu, można jej to wybaczyć

2

@blakkudium 50 monet za wygranie mistrzostwa świata to dość mało jak na tak prestiżowy turniej

3

@tomek8756 nawzajem

8

@Vurt czytając te wasze odwołania to można przez to wylądować w Choroszczy

13

@Luciano99 widzisz @Popitek12 to jest łapa a nie twoje marne 20cm

5

@mekston wiadomo a później ustawka z @Frimpongiem przed Orlenem i okej

8

4

@Bolton jakby @Luciano99 ją robił na trzeźwo

5

@Sulimo niech madrycioki znają swoje miejsce
https://zapodaj.net/images/50c5dd091069b.jpg

4

@TR3YWAY @Popitek12 dzisiaj je kurczaka fit light wersja na słodko z cynamonem i okej
@blakkudium @mekston

4

@Martwy ale moderacji nie złożyłeś? Kolega chyba dawno bana nie miał

8

@Unbe "Każdy chciałby mieć taką szefową jak Taylor Swift" napisał @Frimpong

6

@macio_944 ja tu nie jestem żeby pisać coś mądrego to zostawiam innym, różnice

4

@Popitek12 madryciokow? Nigdy popitku
@blakkudium @Lanosss @mekston

6

Dzisiaj ponownie tak
https://streamable.com/6qkn2a

3

@Kozinho. @July_6_BcN mnie nie rozumie ale to nic dziwnego bo świat również, dramat
https://streamable.com/6u19xe">https://streamable.com/6u19xe
@blakkudium

7

6

3

@blakkudium Lo Celso to były zawodnik Tottenhamu a ich nie lubimy, pamiętaj

4

@Eklerek


@blakkudium

11

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak dostałem liścia od @Frimpong . Teraz mnie szczęka boli. Trochę się przespałem, ale musiałem wstac bo mam obowiązki. Jestem nocnym moderatorem. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się jest moderatorem ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać. Na tym polega odpowiedzialność i okej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?