Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Bolton ja właśnie przed chwilą grałem w rosyjską ruletkę na 4 naboje w bębnie, polecam
4
@Czajka90 do ciebie też przyjdę, tylko odwiedzie jeszcze paru ramblowiczow i będziemy pić
@blakkudium
9
Tymczasowo jestem u @macio_944 i okej
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/normal/f4endnGE6XYjiCICLwdFyHxUyUx0UuMR.jpg
0
@tomek8756 moja reakcja
https://streamable.com/24rwf1">https://streamable.com/24rwf1
@blakkudium
2
@FcPortoFan1999 zgadza się
@blakkudium
0
@FcPortoFan1999 ona mieszka w Poznaniu, można jej to wybaczyć
5
@Popitek12 kuzyn
https://pbs.twimg.com/media/F5-vZotX0AMqjan.jpg
@Bolton @blakkudium
1
@BorzyKrzys a u mnie teraz to dzięki tobie
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
@blakkudium
2
@blakkudium 50 monet za wygranie mistrzostwa świata to dość mało jak na tak prestiżowy turniej
3
@tomek8756 nawzajem
8
@Vurt czytając te wasze odwołania to można przez to wylądować w Choroszczy
13
@Luciano99 widzisz @Popitek12 to jest łapa a nie twoje marne 20cm
5
@mekston wiadomo a później ustawka z @Frimpongiem przed Orlenem i okej
8
Dzisiaj tak
https://pbs.twimg.com/media/G87vOa-XwAACbbb?format=jpg
4
@Bolton jakby @Luciano99 ją robił na trzeźwo
5
@Sulimo niech madrycioki znają swoje miejsce
https://zapodaj.net/images/50c5dd091069b.jpg
4
@TR3YWAY @Popitek12 dzisiaj je kurczaka fit light wersja na słodko z cynamonem i okej
@blakkudium @mekston
4
@Martwy ale moderacji nie złożyłeś? Kolega chyba dawno bana nie miał
8
@Unbe "Każdy chciałby mieć taką szefową jak Taylor Swift" napisał @Frimpong
6
@macio_944 ja tu nie jestem żeby pisać coś mądrego to zostawiam innym, różnice
11
@Who_you_mam woman, klasyk
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ONExLUqsh8UNWhKWnub4pWsIVow0lQp2,w400.jpg
https://tenor.com/bSzCf.gif
4
@Popitek12 madryciokow? Nigdy popitku
@blakkudium @Lanosss @mekston
6
Dzisiaj ponownie tak
https://streamable.com/6qkn2a
3
@Kozinho. @July_6_BcN mnie nie rozumie ale to nic dziwnego bo świat również, dramat
https://streamable.com/6u19xe">https://streamable.com/6u19xe
@blakkudium
5
@blakkudium https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/01/normal/1kq3Lx7QQcWOIbPNhpjw4V6QyE0cKpgU.jpg
7
@Luciano99 @blakkudium opinia
6
@kundee usuń to
https://streamable.com/hdajsn
3
@blakkudium Lo Celso to były zawodnik Tottenhamu a ich nie lubimy, pamiętaj
4
@Eklerek
@blakkudium
11
Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak dostałem liścia od @Frimpong . Teraz mnie szczęka boli. Trochę się przespałem, ale musiałem wstac bo mam obowiązki. Jestem nocnym moderatorem. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się jest moderatorem ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać. Na tym polega odpowiedzialność i okej