7

@Jakchcesz a ja tam będę, tradycja musi być kontynuowana

8

2

3

4

2

@MirusAmisz każdy ich potrzebuje taka prawda

5

Ciekawe czy to prawda



Dźwięk jest jak by to kulturalne powiedzieć słaby

@mekston @Eklerek @MichuZ44 @michal26 @blakkudium @Popitek12 @lucas/catalan @Chaoss

1

4

@Comentateiro trzeba było zrobić barszcz Sosnowskiego tak jak ci z @Luciano99 mówiliśmy

3

@krycha2201 taco to takie meksykańskie jedzenie, @Popitek12 potwierdzi
@blakkudium

4

@Kgorecki2500 a masz Kessiego w składzie? Bo bez Kessiego to nie gra, fakty

2

0

@Laminedependencia Opel piękne auto

4

@Sulimo ty pakuj a ja je wezmę i okej

5

3

@Lanosss ja to plażową oglądam, polecam

4

@Eklerek do tej drugiej sprawy zgoda ale do tej pierwszej nie

3

5

@ZwyklyCuler48 są okej i okej

2

@Pawel13sz @blakkudium fajny nick na X (dawniej Twitter)

4

@macio_944 jedyny pistolet jaki słucham


@LeszekFCB @blakkudium

5

3

@Eklerek ten co smarta ma bogacz i tyle

6

1

Honda is the best i okej


0

9

@Kapitan hawk ja jestem nocnym moderatorem tak tylko mówię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?