Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Jakchcesz a ja tam będę, tradycja musi być kontynuowana
2
@Frimpong witam
https://x.com/i/status/1970190098806300842
8
Tak trzeba
https://x.com/i/status/2002184272610755040
2
@DTMisTheBest ja tam zawsze wolałem takie klasyczne wnętrza
https://zapodaj.net/images/b146ec689edb3.jpg
https://zapodaj.net/images/689213ddb2cff.jpg
3
@Hosh https://streamable.com/j5eqyn
4
@Frimpong czekam pod żabka
https://zapodaj.net/images/822aae21d0754.png
2
@MirusAmisz każdy ich potrzebuje taka prawda
5
Ciekawe czy to prawda
Dźwięk jest jak by to kulturalne powiedzieć słaby
@mekston @Eklerek @MichuZ44 @michal26 @blakkudium @Popitek12 @lucas/catalan @Chaoss
1
@Sulimo schowaj się w Biedronce xd
https://www.filmweb.pl/film/Mg%C5%82a-2007-238725
4
@Comentateiro trzeba było zrobić barszcz Sosnowskiego tak jak ci z @Luciano99 mówiliśmy
3
@krycha2201 taco to takie meksykańskie jedzenie, @Popitek12 potwierdzi
@blakkudium
1
Hemingway? Tak
https://pbs.twimg.com/profile_images/1716092637831155713/GlbNpBVA_400x400.jpg
4
@Kgorecki2500 a masz Kessiego w składzie? Bo bez Kessiego to nie gra, fakty
8
@Popitek12 zgadza się popitku
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/03/AiNpy1tO8zN7g4CQd7DGHqLqzJYDK4AU.mp4
2
@MateS @Eklerek @Transu96 @Kgorecki2500 @Encore @blakkudium pytanie do was
0
@Laminedependencia Opel piękne auto
4
@Sulimo ty pakuj a ja je wezmę i okej
5
@Eklerek fajny piesek ale @Bolton ma lepszego
https://pbs.twimg.com/media/G7O1kXGWUAAGwmq.jpg
@blakkudium
3
@Lanosss ja to plażową oglądam, polecam
4
@Eklerek do tej drugiej sprawy zgoda ale do tej pierwszej nie
3
@misterio cos takiego https://streamable.com/g7srhq
@blakkudium @Bolton
5
@ZwyklyCuler48 są okej i okej
2
@Pawel13sz @blakkudium fajny nick na X (dawniej Twitter)
4
@macio_944 jedyny pistolet jaki słucham
@LeszekFCB @blakkudium
5
@blakkudium Niemcy mieli lepszą
https://pbs.twimg.com/media/F5-vZotX0AMqjan.jpg
@Bolton
3
@Eklerek ten co smarta ma bogacz i tyle
6
@Peciak brak podwyżki akcyzy na alkohol i okej
https://www.tiktok.com/@mlodykobegmll/video/7538846592154045719
@blakkudium
1
Honda is the best i okej
0
@Eklerek @tadzik447
9
@Kapitan hawk ja jestem nocnym moderatorem tak tylko mówię