Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taka Legia mi się podoba
1
Duma z Legii
1
@blakkudium @Eklerek opinia
2
@Lanosss Rumunki lepsze
4
@Eklerek sigma i tyle
@blakkudium @Bolton
2
@heniusss @blakkudium zapodaj koledze
2
@Frimpong dzięki za typowanie Arsenalu
@blakkudium
13
Madrycioki w ryk i okej
@blakkudium @macio_944
3
Czysty ślizg był xd
2
City będzie groźne w lidze, coś czuję, że mogą ponownie wygrać Premier League, głęboki skład zrobi różnice
@Frimpong
5
@Frimpong jak na madrycioka przystało siedzi obecnie w jaskini i okej
7
Łapy Negreiry sięgają nawet ligi mistrzów, dramat
@blakkudium
4
Ja po golu Madueke
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
@Eklerek @blakkudium @Czajka90 @Cyzix @Frimpong
3
@Luciano99 i to nie jedno i okej
4
@LeszekFCB to ty chyba hymnu Arsenalu nie słyszałeś
2
@Frimpong ekologia ale co ty możesz o tym wiedzieć
@Bolton @blakkudium
18
Piwko wypite przed meczem i okej
https://wykop.pl/cdn/c3201142/120e60b2ac723a4cfb95ed37dd1d8c188a44b08483e1f10eef51ff4324a3a33a.jpg
2
"mocz poza sedes" i dlatego sikam do zlewu, różnice
2
@Eklerek nie, nigdy Hondy w dieslu xd, tylko poczciwe 1.8
1
@Eklerek obecnie to ja teraz jestem bez auta ale właśnie rozglądam się za kolejną Hondą Civic tylko teraz ufo xd
1
@Eklerek ja jedynie olej dolewałem xd
7
Mm mm cycuszki
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/normal/bhpySPpXPIf0490grHZUqavCrUWAIohs.png
7
@Luciano99 jakie pewniaczki na dzisiaj
4
@Adran360 a @blakkudium po łyku Kuflowego Mocnego śpi, detale
3
@Eklerek Banshee > Uwięzione i Prison Break
0
@Frimpong masz jeszcze jakieś ciekawe pomysły na biznes?
1
@Aragorn33 czarny humor i tyle
5
Tak
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/normal/UUiPLztWHN7s2bcj4kG5ujEfQ4VmbDgP.jpg
4
Widzisz @macio_944 ile użytkowników chce ze mną posiedzieć na dworcu i napić się Kuflowego Mocnego, macio w ryk i okej
@blakkudium
2
@Bolton a ja właśnie wracam z choinką
https://streamable.com/eg7p9b