4

@Bolton Penalti a favor del Real Madrid

3

@Bolton a to Alfons VI który zrobił potężną rekonkwistę przeciwko Arabom
https://zapodaj.net/images/98c35cebfb0f7.jpg
@blakkudium

2

@Eklerek włosy za darmo umyte, same plusy

3

@agaFCB ciebie sprzedał? @Popitek12 króciutko z tobą i okej xd

2

@blakkudium przypominam, Arabskie litery czytamy od tyłu

9

Dokładnie rok temu miałem permbana a w tym nie mam, mały krok dla La Rambli, ale wielki skok dla Kessiego i okej

4

@July_6_BcN fajna czapka na Pedrim

14

@Popitek12 airfrajer jak sama nazwa wskazuje jest dla frajerów

5

@blakkudium no sorry ale Neymar wraca w to okienko do Barcelony, tyle

7

Tak


7

@blakkudium w końcu Pedri brał lekcje ode mnie jak panować nad piłką, detale

@tomek8756 zgadza sie

4

@Rastafarnianin dlatego moje poglądy nie są ani lewicowe ani również prawicowe, różnice
PS. a dla mnie i tak nie istnieje coś takiego jak lewica i prawica

3

0

@Sulimo grałeś może w Expedition 33?

1

11

@flick po meczu widzimy się na Orlenie, tyle
https://zapodaj.net/images/d0dbebb20be47.png
via. @Luciano99

6

@Frimpong aparat dobry 4k miał jak ci go sprzedawałem, zdjęcia musisz robić z fleszem tak jak ci mówiłem

12

@Eklerek łobuz kocha najbardziej i okej

1

@misterio chodzi ci pewnie o serial "Gra o tron"

11

@Luciano99 nie wiem czy dobrze odpowiem ale chyba Liverpool

9

@Frimpong w ryk i okej
@macio_944

3

3

0

@BojanKriKicz teatr dla gojów

7

0

@Arden @fart duma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?