Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bolton Penalti a favor del Real Madrid
3
@Bolton a to Alfons VI który zrobił potężną rekonkwistę przeciwko Arabom
https://zapodaj.net/images/98c35cebfb0f7.jpg
@blakkudium
2
@Eklerek włosy za darmo umyte, same plusy
3
@agaFCB ciebie sprzedał? @Popitek12 króciutko z tobą i okej xd
2
@blakkudium przypominam, Arabskie litery czytamy od tyłu
5
I to jeszcze jak xd
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/normal/FfLIrmXdPY8MCQbyfXWLbI9ZpQ76Eob0.jpeg
@Eklerek
9
Dokładnie rok temu miałem permbana a w tym nie mam, mały krok dla La Rambli, ale wielki skok dla Kessiego i okej
4
@July_6_BcN fajna czapka na Pedrim
14
@Popitek12 airfrajer jak sama nazwa wskazuje jest dla frajerów
5
@blakkudium no sorry ale Neymar wraca w to okienko do Barcelony, tyle
7
Tak
7
@blakkudium w końcu Pedri brał lekcje ode mnie jak panować nad piłką, detale
@tomek8756 zgadza sie
4
@Rastafarnianin dlatego moje poglądy nie są ani lewicowe ani również prawicowe, różnice
PS. a dla mnie i tak nie istnieje coś takiego jak lewica i prawica
4
@Eklerek https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/normal/oTZvSMXzJTHbIiTJvWMzqogo4TtXgJN5.jpeg
4
@Kgorecki2500 @macio_944
https://x.com/jnyboy/status/2000242960403951772
3
@Sulimo tak
https://zapodaj.net/images/81ee7c142b2aa.jpg
@blakkudium
3
Za Imperium
https://streamable.com/36hyi7
@blakkudium @Bolton
0
@Sulimo grałeś może w Expedition 33?
1
@Comentateiro Auswirtz, pamiętaj
@blakkudium @Eklerek @Frimpong @FcPortoFan1999
11
@flick po meczu widzimy się na Orlenie, tyle
https://zapodaj.net/images/d0dbebb20be47.png
via. @Luciano99
6
@Frimpong aparat dobry 4k miał jak ci go sprzedawałem, zdjęcia musisz robić z fleszem tak jak ci mówiłem
12
@Eklerek łobuz kocha najbardziej i okej
1
@misterio chodzi ci pewnie o serial "Gra o tron"
11
@Luciano99 nie wiem czy dobrze odpowiem ale chyba Liverpool
9
@Frimpong w ryk i okej
@macio_944
3
@Gibbon_FCB @Frimpong opinia
@blakkudium
3
@blakkudium @Kgorecki2500 mnie rozczarował, tyle
https://streamable.com/eebtkb
@Bolton
0
@BojanKriKicz teatr dla gojów
7
@FCB_dimiC to jeszcze bardziej mnie zachęciłeś
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/04/normal/BrIL7kFas8CAYm1J0Vhq7nb6ZmaIq9ZF.png
0
@Arden @fart duma