1

@fart 80 lat bez permbana, trudny ten challenge

5

2

5

@Kozinho. Widać, że się kochacie i okej


3

Potężny Gyokers z brameczka, będzie pite
https://zapodaj.net/images/80a57ae9723d0.jpg

1

10

Minęło już 4 minuty a Arsenal dalej bez gola, dramat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Eklerek mm mm stek
@blakkudium

2

@blakkudium @Frimpong umiem lepiej asystować od ciebie, fakty

1

Zaraz będę jadł sobie torcik i okej
https://zapodaj.net/images/f987aaa45a29f.jpg

3

8

4

7

@Szczygiel06 przeczytałem jedno słowo inaczej i dość mocno smiechlem xd
@blakkudium

14

4

@blakkudium @macio_944 sprawa jest

3

@Jakchcesz smaka zrobiłeś i okej, @blakkudium leć do żabki

3

@blakkudium Haaland im keruje grę, fakty

3

Dzisiaj tak


1

@Sulimo Far Cry lepsza ale mogę być nieobiektywny gdyż nie lubię Fallouta xd

11

@Luciano99 Ćwiąkała jako lektor xd

2

@ViscaelBarca2007 jak szwagry kupią mu potężnego Haalanda to zostanie a jak nie to nie, tyle

3

@tomek8756 za stara

1

@blakkudium @Ku84fcb pięknie gra Chelsea, duma

6

2

@BojanKriKicz No jest wszystko w porządku jest dobrze dobrze @blakkudium robi dobrze wszystko jest w porządku jest git pozdrawiam całą Legnice dobrych chlopakow niech sie to trzyma dobry przekaz leci

2

@Eklerek

2

@mekston Max jest dla niego jak syn xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?