Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@fcbarcafan19 ciekawostka dotycząca jego rejestracji, Alonso wybrał numer 14 jako swój stały numer startowy w F1, ponieważ ma on dla niego ogromne znaczenie sentymentalne. 14 lipca 1996 roku, mając 14 lat, zdobył kartingowe mistrzostwo świata, startując gokartem z numerem 14. Od tego czasu uznaje tę liczbę za swój talizman.
@mekston @Popitek12 @Eklerek @blakkudium @MichuZ44 @MessiForeverTheBest
7
@Frimpong pięknie dzisiaj wyglądasz
https://pbs.twimg.com/media/Fk7Ya-YaUAEDRgZ.jpg
2
@Kgorecki2500 nasz pogląd na świat sięga dalej niż tak zwana prawica i lewica, fakty
@Bolton @blakkudium
1
@mekston Max Verstappen dominacja genetyczna
12
Różnice
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/normal/OW1TDHCVZvfOndKZ5QHp2wxjM4fLkJyF.png
2
@blakkudium @Encore i @DonCarletto dzisiaj
https://zapodaj.net/images/e1a8b2a50d75f.jpg
3
Dzisiaj tak
3
@Kgorecki2500 wybierz Francescoliniego, jedyny sensowny wybór
2
@Lanosss powiedziałeś jej to? xd
2
@Esteban_
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/normal/N0WdaQUWi5N8GPhctNox1eW2VB8ugtIl.jpg
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/12/normal/q8mgKGfhYbr8zPQLAo61pvQYy0XDyc5S.jpg
@blakkudium @tomek8756
4
@macio_944 pitca z dagrasso lepsza, fakty
@blakkudium
#maciowryk
6
@Frimpong ja gdzieś czytałem, że to działa na Alzheimera i powiem tylko, że na razie testuję to na @Comentateiro
@blakkudium
4
Piękny Kubica, Mitsubishi również
3
@blakkudium to z tobą też się widzę przed żabka
4
@Bolton ale ja jestem głupszy, różnice
5
@Bocheno1 jakie #Kessiezeroalkoholu co ty piszesz? Dzisiaj przed żabka się widzimy alimenciarzu
@blakkudium
5
@Vurt @Bolton szykuj obóz
@blakkudium
20
Madryciok w gorących dyskusjach, to już koniec La Rambli, dramat
5
@Jakchcesz mocna przeciwniczka dla @July_6_BcN, fakty xd
3
@mekston ale azjatyckiej ligi mistrzów nie wygrają hehehehe
1
@TR3YWAY @tadzik447 za długo w kanałach siedział, fakty
6
@Lanosss Sweet home Alabama i okej
@blakkudium
1
@mekston czyli Red Bull będzie na takim samym poziomie co Ferrari? Dramat
2
@Eklerek bawi się @Frimpong i okej
@blakkudium
1
@Kozinho. Tak trzeba Kozinhu
5
@Karol145 koszulka AC Milanu to się ceni
@blakkudium
10
@Eklerek właśnie Anne wylądowała w Sosnowcu, tak tylko mówię
https://x.com/venom_lly/status/2003824914705646020
@Czajka90
3
@Batys @Herato będzie wyjaśniany przez @Luciano99 i okej
4
Tweet roku Sary, fakty
3
@Who_you_mam to polej