Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gyokeres tej drużynie dodaje skrzydeł trochę jak Red Bull, fakty
https://zapodaj.net/images/e9a44ba00b145.jpg
3
To jeszcze Gyokeres z brameczka i będzie okej
1
@Czajka90 koło losujące zdecyduje
@blakkudium
9
Widać, że na La Rambli jest jakas zorganizowana akcja przeciwko Gyökeresowi ale jako nocny moderator nie będę tego akceptował gdyż uważam to za atak również na mnie, dramat i tyle
Siuuuuuu i okej
https://pbs.twimg.com/media/GzDpTDcW4AExZsY.jpg
1
@michaleu też nie lubię gdy Arsenal musi grać przeciwko Aston Villi ale co zrobić
2
@Eklerek @Frimpong w ryk i okej
4
@Frimpong tylko, że ty nigdy nie trafiasz
2
@Batys ale bez rodzynek a my takich nie jemy, bana chyba chcesz dostać?
4
@michaleu ale bez takich mi tu
10
@Luciano99 widzisz @Batys, tutaj jest kulturka i oczywiście miłe słowa o Elemencie i o to chodzi
2
@Batys ja ale mamy zakład z @Popitek12 o to kto ma najwięcej zgłoszonych dyskusji
@blakkudium
5
@DTMisTheBest stara dobra niemiecka motoryzacja
11
@michaleu zasypie @July_6_BcN i okej
9
@Stinger_ bede grał w grę, Tomb Raider
3
@fejkenq ciepłe piwo podane przez @July_6_BcN przesądziło
@blakkudium @mekston
6
@blakkudium tak
https://zapodaj.net/images/0d753deca27a2.jpg
4
Moje motto
8
@Popitek12 przeplaciles, tyle powiem
@blakkudium @Lanosss
1
@Eklerek fan Motoroli, po meczu Arsenalu ustawka pod Orlenem
7
@Kozinho. wódeczkę piję jak ja, następne brak różnic pomiędzy nami
@blakkudium
1
@Sulimo bierz Redmi 14
#Xiaomilepsze
2
@Czajka90 bardziej polskiego niż ja to nie ma, fakty
@July_6_BcN
5
@Bolton tyle
2
@blakkudium @BulaKG klasyk
https://zapodaj.net/images/3f812a52d8b55.jpg
11
@Kozinho. po prostu peak dartowskiej sylwetki ich przyciąga
https://pbs.twimg.com/media/G8zbsfCXUAAoly1?format=png
@mekston @D10SLEO @Popitek12 @zadafcb
4
@Eklerek niech se w fifkę pogra, podszkoli się tak jak Max Verstappen gra iRacing kilka godzin przed wyścigiem, detale
@mekston @blakkudium
5
@Rastafarnianin my z @Bolton mamy takie same poglądy
16
@Luciano99 Księga ulicy mówi jasno, "Kto piwo bezalkoholowe wypije, ten się zmieni w babę i mu fiutek obgnije", dramat Luciano
2
@Popitek12 Znowu przedpole, bo Mac Allister zbiega do strefy bocznej jako trzeci i nie zabezpiecza, półprzestrzeni w defensywnie. No czemu Klopp nie rozumie, że ten gość się nie nadaje do gry na pivocie.
@blakkudium @Frimpong
2
@fejkenq jabola