1

@Lionel_Messi10 ale dalej siedzi w Rosario, dramat

2

@Luciano99 skończyłeś się i tyle, zawiodłeś własnego ojca @lucjana

2

4

4

@BorzyKrzys pięknie tu wyszedł Calafiori
@Eklerek @Cyzix @Czajka90 @blakkudium

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Sulimo ja jeszcze ta lubię


15

Dzisiaj pitca daggraso z sosem szefa i tak ukradłem, ale tylko głupi by nie skorzystał. Trzeba było pilnować
https://zapodaj.net/images/bc7edf3b13886.jpg

3

@blakkudium @Luciano99 kupi i FC Barcelona będzie Sosnowska

1

1

@Bzyczekk ja tam umiałem przegrać Topa mimo przewagi także są jakieś emocje xd

3

@marcin62 "na połowę świata należałoby zrzucić bomby atomowe" gdzie wady?
@Bolton @blakkudium

3

@July_6_BcN polej

3

@Irmscher10 u mnie pod kołdrą, różnice
@blakkudium

4

Arsenal wygrał, Barcelona wygrała i okej
https://streamable.com/fb7468

5

4

@blakkudium Kessie > Messi i okej

1

1

4

@Vurt tutaj wszystko jest pięknie wytłumaczone jak omijać bana, polecam Kessie
https://www.fcbarca.com/regulamin.html
@blakkudium

5

Przesunięte do następnego meczu Arsenalu


2

Gyökeres weź strzel gola, bądź lepszy niż Isak tylko tyle nic więcej
https://pbs.twimg.com/media/GzJrNceWEAATP75.jpg

3

1

@Fog_W_1899 i jeszcze Legii, to taki sam poziom jak madryciok, tyle
@blakkudium

1

@LeszekFCB a ty co kibic Liverpoolu? Dramat

2

@Adran360 komentarz Eleven Sports > Canal Sport, fakty

4

@macio_944 wy płacicie za gry a ja je mam za darmo od epica, różnice
@blakkudium

4

@blakkudium my próbujący uderzyć @Frimpong na ustawce
@Luciano99 @mekston @macio_944

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?