4

Dzisiaj easy win dla Liverpoolu i okej

3

1

@Eklerek "polecieć do Izraela" nie znam takiego państwa

1

@Popitek12 nic bo dzisiaj nie gra

2

@blakkudium Lewandowski na bramce, dramat

3

@Lanosss ale pięknie poszła przez nogawke, @Comentateiro duma

3

@blakkudium Liverpool ma godnego przeciwnika, duma

4

@RosjaninBut ale to ja jestem zły bo ich nie lubię ehhhh

5

@blakkudium mam piwnice na własność, różnice

12

@Luciano99 Slot lepszy i mówię to jako obiektywny kibic

5

1

@Popitek12 napisz jej, że jesteś u niej w łazience, zawsze krzyczą z radości

2

@BorzyKrzys potężny ten Juventus, taka jest moja opinia, tyle
@blakkudium

1

@blakkudium Auswirtz duma

3

@lajcior było cztery ale możemy to uznać jako znaleźne
https://zapodaj.net/images/2f8d3acdfb139.jpg
@blakkudium

2

@Frimpong to już nawet fanpage Taylor Swift śledzisz? Co się z tobą stało, to przez forme Liverpoolu? xd

9

@Luciano99 do spodu z madryciokiem i okej

6

5

@Eklerek @macio_944 pewnie takich słucha, on lubi ta cała Swift, dramat

5

@Luciano99 ale wstyd @Frimpong, większy niż remisy na ustawkach ze mną xd
@blakkudium

1

@Bolton "Arsenal na dziure" no i nie podobasz mi się

4

@macio_944 jestem nocnym moderatorem, trochę szacunku

2

@macio_944 Domestos to mestos na świeży zapach z buzi i okej
@blakkudium

1

@blakkudium @FcPortoFan1999 za to, że oddaliśmy wam Kiwiora prawie za darmo mógłbyś przestać typować mecze Arsenalu, tyle

8

Taki Real mi się podoba, no jest wszystko w porządku jest dobrze dobrze robią dobrze wszystko jest w porządku jest git pozdrawiam cały Madryt dobrych chlopakow niech sie to trzyma dobry przekaz leci

6

@Ryoumen @clyde opanuj się kobieto
@blakkudium @Bolton

37

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?