Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dzisiaj easy win dla Liverpoolu i okej
2
@Eklerek dzięki
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
3
@Laminedependencia duma z Flicka
@Bolton @blakkudium
1
@Eklerek "polecieć do Izraela" nie znam takiego państwa
1
@Popitek12 nic bo dzisiaj nie gra
2
@blakkudium Lewandowski na bramce, dramat
8
@Sysia11 tyle
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/GzB64JMz7Z3bVcOx719niCsW42I2giiL.png
3
@Lanosss ale pięknie poszła przez nogawke, @Comentateiro duma
3
@blakkudium Liverpool ma godnego przeciwnika, duma
4
@RosjaninBut ale to ja jestem zły bo ich nie lubię ehhhh
5
@blakkudium mam piwnice na własność, różnice
12
@Luciano99 Slot lepszy i mówię to jako obiektywny kibic
7
@Luciano99 https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/08/normal/m7v4q1kn8YMhTCUExNYYbOOySfscKJGB.jpg
@blakkudium odpale mu parę reddsow
5
@July_6_BcN @Luciano99 @Bocheno1 @Czajka90 @blakkudium wbijamy na tą wigilię
1
@Popitek12 napisz jej, że jesteś u niej w łazience, zawsze krzyczą z radości
2
@BorzyKrzys potężny ten Juventus, taka jest moja opinia, tyle
@blakkudium
1
@blakkudium Auswirtz duma
3
@lajcior było cztery ale możemy to uznać jako znaleźne
https://zapodaj.net/images/2f8d3acdfb139.jpg
@blakkudium
2
@Frimpong to już nawet fanpage Taylor Swift śledzisz? Co się z tobą stało, to przez forme Liverpoolu? xd
9
@Luciano99 do spodu z madryciokiem i okej
6
@Vegeta88 @lajcior opinia
5
@Eklerek @macio_944 pewnie takich słucha, on lubi ta cała Swift, dramat
5
@Luciano99 ale wstyd @Frimpong, większy niż remisy na ustawkach ze mną xd
@blakkudium
1
@Bolton "Arsenal na dziure" no i nie podobasz mi się
4
@macio_944 jestem nocnym moderatorem, trochę szacunku
2
@macio_944 Domestos to mestos na świeży zapach z buzi i okej
@blakkudium
1
@blakkudium @FcPortoFan1999 za to, że oddaliśmy wam Kiwiora prawie za darmo mógłbyś przestać typować mecze Arsenalu, tyle
8
Taki Real mi się podoba, no jest wszystko w porządku jest dobrze dobrze robią dobrze wszystko jest w porządku jest git pozdrawiam cały Madryt dobrych chlopakow niech sie to trzyma dobry przekaz leci
6
@Ryoumen @clyde opanuj się kobieto
@blakkudium @Bolton
37
Tak
https://zapodaj.net/images/d657be84a28d0.jpg