Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek angielska parowa
7
Grunt, że jesteśmy wyżej w tabeli niż Liverpool, tyle
https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1878868292955217920/pu/img/gnGo1SxlSojvCJX-.jpg
2
Tyle
https://pbs.twimg.com/media/FY-7D3IWAAM43E0.jpg
2
@Frimpong ja się nawet nie nastawiam na mistrzostwo, to jeszcze nie ten rok
Haaland sam wygra mistrzostwo Premier League Manchesterowi City
2
Dzisiaj easy win dla Liverpoolu i okej
@Frimpong @blakkudium
5
@mekston bo Argentyna się nigdy nie zakwalifikowała
1
@fart @michal26 Celtic wam dokopał i okej
2
@mekston Ronaldo to bierze i tyle
https://pbs.twimg.com/media/GxNdJepWoAAqKFq.jpg
5
@MichuZ44 @Filipem goat i tyle
1
W ten weekend tak i okej
https://zapodaj.net/images/62e14ce62d14d.jpg
1
Dzisiaj mecz tygodnia pomiędzy Aston Villa a Arsenal, tyle
1
@mekston "Max się zbliża! Max będzie nurkował... Nurkuje! Jest przed Lewisem Hamiltonem!", klasyk
7
@Lanosss masz może więcej takich nagrań, @blakkudium pyta
9
@fart zawsze się troszeczkę podgląda
5
Aż mi dygnal i okej
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/12/LrjSI0jEqY8PhwAjuvBT6iMWgUKcxuNB.mp4
5
Dzisiaj na bogato, @Popitek12 i jego patelson przyrządził bardzo dobre danie
https://zapodaj.net/images/bd534e01777b5.jpg
5
@Kozinho. bana chcesz?
@Eklerek @Czajka90 @Cyzix @blakkudium
1
@Frimpong tak mi naklepiesz, że znowu remis będzie, tyle
2
@Bolton otwarcie mundialu myciem się w rzece Ganges, będę tam xd
@blakkudium
3
Włosi i okej
@Kgorecki2500 @blakkudium
2
Idealny mebel
4
@Arden obecnie tylko Haalandzik za to, że umie strzelać bramki zymianami
@blakkudium @Bolton
4
@mekston @wpwelement jak zawsze klasa, jako nocny moderator dążę właśnie do takiej klasy jaka ma element
6
@Czajka90 nie raz widziałem i okej
@blakkudium
11
@Luciano99 mają większe siusiaczki od twojego, detale
2
@Bolton ja mam pomysł ale nikomu on się nie spodoba xd
6
Unai Emery z wiadomością do Artety przed jutrzejszym meczem
https://pbs.twimg.com/media/FY-7D3IWAAM43E0.jpg
@Eklerek @Czajka90 @blakkudium @Popitek12
0
@Ryse
1. 2/-2.5 0-1
2. X/-2.5 1-1
3. 1/-2.5 1-0
4. 2/+2.5 2-5
5. 2/+2.5 1-4
6. 1/+2.5 2-1
7. X/-2.5 1-1
8. 1/-2.5 2-0
9. 1/+2.5 4-2
10. 1/-2.5 1-0
1
@blakkudium no nic nie zostawiła mi wyboru, czas ich najechać
https://zapodaj.net/images/07f3995ccf4f9.jpg
2
@BojanKriKicz może Oli Bearman pomoże Verstappenowi, co sądzisz @mekston o tym?