Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Saka słabo gra? Zero zaskoczenia
4
Teraz tak
4
Za tydzień zobaczymy kto dobrze przewidział
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15287319#comment-15287319
@Eklerek @MichuZ44 @mekston @budel17 @Popitek12 @FCB_dimiC @lucas/catalan @Tasde
6
Za tydzień
@Eklerek @mekston @MichuZ44 @blakkudium @Popitek12 @budel17
1
@Encore czyli easy win dla Liverpoolu, tak jak mówiłem @Frimpong
1
@Frimpong @mekston za to zapłaci, tyle
1
@Rastafarnianin opinia o obrazie
3
@Kgorecki2500 https://streamable.com/anx5tl
2
@Frimpong ale bez takich mi tu xd
2
@Lanosss ostatnie mistrzostwo ligi zdobyli jak właśnie u nich grałem także plujesz faktami
2
@mekston i po co go tu oznaczasz, bana chcesz?
2
@Frimpong jeśli tak piszesz to okej, ja tez dzisiaj przewiduje easy win dla Liverpoolu i okej
@blakkudium
9
Dzisiaj tak
@Ku84fcb @Eklerek @Czajka90 @Cyzix @blakkudium @Popitek12
2
@mekston i są obok siebie w tabeli oraz mają tyle samo punktów, nie ma przypadków
4
@Kozinho. Ja też bez Araújo nie wyobrażam sobie Barcelony
@blakkudium
@Comentateiro ja żadnym złodziejem nie jestem, ja tylko pożyczam, różnice
0
@Frimpong grają na zwolnienie trenera
8
Tak patrzy na mnie kolejna małpka
https://pbs.twimg.com/media/G698ylMW4AAAavZ?format=jpg
3
@norbi77 nie, nie pisz tu tylko po alkoholu powinno się pisać, fakty
@blakkudium
3
@Lanosss ja pijany juz jestem i okej
3
@tomek8756 ideał kobiety
4
@Gibbon_FCB stawiać na Tottenham xd
@Eklerek patrz jaki gagatek
@blakkudium
1
@blakkudium spokojnie z wami później się napije
4
@Frimpong czekam już, Kuflowe Mocne też już przyszykowane będziemy pić
1
@Frimpong czyli jak Sasha Grey i okej
@blakkudium
4
@RoberDzik Maldini bo AC Milan, tyle
@Frimpong jaki madryciok
8
Dobre kwalifikacje były, szkoda tylko, że Max nie pierwszy
https://pbs.twimg.com/media/G6rg17oXMAAD2Vy?format=jpg&name=900x900
2
@mekston balet uprawia xd
0
@BorzyKrzys teatr dla gojów
1
@blakkudium AC Milan do boju, Romano Floriani Mussolini jest wyposażony także bez problemu AC Milan ich pokona
1
@mekston będą gnębieni na ulicy xd @Eklerek @MichuZ44