Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC ukradłem i teraz jest moje, tyle
@blakkudium
3
W moim aucie też tak głośniki chodzą także jakby nie patrzeć jeżdżę Camp Nou
1
Lekko uśmiechnięty i okej
https://tenor.com/bMErJ.gif
13
@Frimpong teraz
https://pbs.twimg.com/media/EbYs7lhXkAAXgBd.jpg
0
Liverpool co ty robisz xd
1
@Czajka90 duma @Frimpong z Liverpoolu
1
@mekston Mbappe to niech się wali na cyce
3
Allah halal Allah halal i okej
2
@macio_944 spokojnie Maciuś to tylko ja
2
@Aragorn33 Sara lepsza, fakty
@Eklerek @blakkudium
3
Dzisiaj easy win FC Barcelony i Liverpoolu i okej
4
@Luciano99 @Bocheno1 dzisiaj ty zmieniasz pampersa @Comentateiro
1
Bayern widzę, że oszczędza się na mecz z Arsenalem niedobrze
1
@Luciano99 ja mogę chętnie to robić, trzeba powiększać wpływy na La Rambli
3
@Popitek12 zostałeś wczoraj wyrzucony z fanklubu Arsenalu i dołączyłeś do fanklubu Liverpoolu @Frimpong xd
@Eklerek @Czajka90 @mekston @blakkudium
2
@FCB_dimiC w końcu w czymś się zgadzamy
7
@Eklerek i trafił na listę wrogów @Popitek12
0
@MYTO Włoszki i Niemki lepsze
5
@Popitek12 ustawka pod żabka tam to rozstrzygniemy
@blakkudium
5
@Popitek12 nie będziesz mi wyrzucał @Eklereka, ty zostajesz wyrzucony i to bez możliwości powrotu, tyle
2
@Bolton @Popitek12 zawsze był fanem Trumpa
3
@Eklerek aż mi dygnol
6
Ehhhh dramat
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/f7eD9tP8HecslzWHDbAnPvITiWWV6CuM.jpg
2
@Eklerek Auschwirtz i 6, przypadek? Nie sądzę
2
@gumaz @July_6_BcN ma mi załatwić z Warszawy
2
@mekston I tak będzie lepszy od Ferrari, detale
@Eklerek @MichuZ44
3
I teraz można pić wódeczkę
1
@Eklerek to dobrze, że na @July_6_BcN, chociaż ja jej nie będę musiał nic kupować, dobry z ciebie kolega
5
Maxa po prostu zwykla Formuła 1 nudzi xd
2
@Bolton aż chce się iść na Warszawę xd