1

@FCB_dimiC ukradłem i teraz jest moje, tyle
@blakkudium

3

W moim aucie też tak głośniki chodzą także jakby nie patrzeć jeżdżę Camp Nou

1

Lekko uśmiechnięty i okej
https://tenor.com/bMErJ.gif

0

Liverpool co ty robisz xd

1

@Czajka90 duma @Frimpong z Liverpoolu

1

@mekston Mbappe to niech się wali na cyce

3

Allah halal Allah halal i okej

2

@macio_944 spokojnie Maciuś to tylko ja

2

@Aragorn33 Sara lepsza, fakty
@Eklerek @blakkudium

3

Dzisiaj easy win FC Barcelony i Liverpoolu i okej

4

@Luciano99 @Bocheno1 dzisiaj ty zmieniasz pampersa @Comentateiro

1

Bayern widzę, że oszczędza się na mecz z Arsenalem niedobrze

1

@Luciano99 ja mogę chętnie to robić, trzeba powiększać wpływy na La Rambli

3

@Popitek12 zostałeś wczoraj wyrzucony z fanklubu Arsenalu i dołączyłeś do fanklubu Liverpoolu @Frimpong xd
@Eklerek @Czajka90 @mekston @blakkudium

2

@FCB_dimiC w końcu w czymś się zgadzamy

7

@Eklerek i trafił na listę wrogów @Popitek12

0

@MYTO Włoszki i Niemki lepsze

5

@Popitek12 ustawka pod żabka tam to rozstrzygniemy
@blakkudium

5

@Popitek12 nie będziesz mi wyrzucał @Eklereka, ty zostajesz wyrzucony i to bez możliwości powrotu, tyle

2

@Bolton @Popitek12 zawsze był fanem Trumpa

3

@Eklerek aż mi dygnol

2

@Eklerek Auschwirtz i 6, przypadek? Nie sądzę

2

@gumaz @July_6_BcN ma mi załatwić z Warszawy

2

@mekston I tak będzie lepszy od Ferrari, detale
@Eklerek @MichuZ44

3

I teraz można pić wódeczkę


1

@Eklerek to dobrze, że na @July_6_BcN, chociaż ja jej nie będę musiał nic kupować, dobry z ciebie kolega

5

Maxa po prostu zwykla Formuła 1 nudzi xd


2

@Bolton aż chce się iść na Warszawę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?