Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Aragorn33 a autorem tego artykułu powinien być @July_6_BcN
5
@Jakchcesz u mnie wystarczy tylko kolor skóry a polki już lecą, detale
3
@July_6_BcN łobuz kocha najbardziej, pamiętaj
@blakkudium
2
Tak
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/bVjxPQ4hmB93oKwgUbkiINVnzTb2DoTE.jpg
2
@Czajka90 chyba, że od @July_6_BcN to wtedy nie xd
3
@macio_944 gra roku a nie ma EA FC26, dramat Macio
@blakkudium
1
@D10SLEO @BHAFCB opinia?
2
@JimMorrisonFCB Nikola to @Popitek12
@mekston @blakkudium
2
@July_6_BcN Pedri jest moim przyjacielem a przyjaciołom nie odbijam dziewczyn
2
@July_6_BcN Eva Anna Paula
https://zapodaj.net/images/14cc1acb91644.jpg
@Bolton @blakkudium
13
@FcPortoFan1999 wiem nawet na jaki
https://zapodaj.net/images/92820dca24da0.png
@July_6_BcN @Eklerek @Czajka90 @blakkudium @mekston
12
@LeszekFCB nawet proponowałem Pedriemu @July_6_BcN ale wolał inną
2
@Eklerek no do stóp Bonmatí się nie umywają
6
@Eklerek @QuentinTarantino opinia
2
Tak
https://pbs.twimg.com/media/G59dPdtWoAA2m0w?format=png&name=900x900
@blakkudium @Bolton
5
@Criss18Barca
2
@Eklerek Dominik Szoboszlai dobrze ci tak za tego gola przeciwko Arsenalu, ale ogólnie to zawiodłem się na Węgrach
2
Zawsze
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/FdtjzHFfYQrqXzModAK8yHQBhQmm1v3w.mp4
2
@MessiForeverTheBest tego akurat nigdy, pieniądz robi pieniądz czy jakoś tak
4
Kiedyś to ja dostawałem bany a teraz to ja rozdaję bany, różnice
5
@Faro Tajlandia piękny kraj, piękne dziewczyny, polecam Kessie nocny moderator
9
@Luciano99 od młodości wiedział co dobre
2
@blakkudium duma
https://zapodaj.net/images/a7a58be02d3c5.jpg
@Bolton
4
@blakkudium Red Bull, Max Verstappen i okej
2
@agaFCB z okazji urodzin ani, ani moje ani twoje
3
@gumaz no przecież nie ja, bądźmy poważni
@blakkudium
3
@agaFCB jeśli chciałabyś się napić to wiesz gdzie się udać
3
@PatrychoO troszeczkę gorzej ale również z klasą
5
@Luciano99 wygląda jak gówno a smakuje jeszcze lepiej i okej
@blakkudium
0
@4drian0 @FcPortoFan1999 a gdyby go tak kupić za Lewandowskiego?