Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek jedyna Irlandia którą akceptuje
https://zapodaj.net/images/5037a8b153d1a.jpg
@blakkudium
12
@Lanosss legenda FC Barcelony, fakty
4
@Bolton króciutko z @Comentateiro
https://pbs.twimg.com/media/HBi3bbSWoAA8OmR?format=jpg&name=900x900
@macio_944 @blakkudium
7
@July_6_BcN sweet home Alabama, July xd
@blakkudium
3
@MessiForeverTheBest bo ty nie byłeś na tej Tajlandii co my, tyle
@blakkudium
1
@Eklerek w połowie sezonu Red Bull robi wymiane i Alonso trafia do Red Bulla, tak będzie
1
@Eklerek tam to właśnie lubiły się synchronizatory psuć jeśli się nie mylę, także zgadza się xd
1
@Eklerek nie no te stare Hondy są okej
2
@Eklerek jeszcze ten nowy ohydny znaczek Hondy na kombinezonie, dramat
2
@Eklerek tutaj to jeszcze lepiej słychać xd
4
Dramat
@Eklerek @mekston @blakkudium @Popitek12 @MichuZ44 @budel17
4
@Kozinho. A ja już miecz z pochwy wyciągałem, dramat
2
@Jakchcesz głodny jestem ale nie przerażony, ustawka pod żabka dzisiaj
@blakkudium
23
Cykl życia Mikela Artety
1. Trust the process
2. Ødegaard
3. Trust the process
4. Ødegaard
12
Wczoraj byłem zły na Artete ale po zastanowieniu się zdecydowałem, że przesadziłem i po prostu muszę mu zaufać, on po prostu gra w szachy 40d z Guardiolą, tyle
5
@gumaz ja jestem
https://zapodaj.net/images/d94a985ece123.jpg
@blakkudium @Bolton
9
@Hosh zawsze przed wszystkimi
https://pbs.twimg.com/media/G1ONmMgW0AcnM97.jpg
@blakkudium
18
Koszerna pizza
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/02/normal/k1vE5sEvpzVyUtOMRyid7pjvtVQLOoi8.png
3
Hindus i pociąg i od razu lepiej xd
@blakkudium @Bolton
4
Jeszcze tylko brakuję żeby Russell został mistrzem świata w F1, tyle
https://zapodaj.net/images/45a42f790283b.jpg
5
Ja teraz
https://tenor.com/btx4K.gif
1
Haha kolejny remis, Arteta weź ty już
2
@Bolton @blakkudium ci pożyczył?
5
@ViscaelBarca2007 komentarz wysłany podczas robienia dwójeczki
5
Jeśli Arsenal zremisuje ten mecz to koniec
5
@BorzyKrzys @Popitek12 wszystkie te rzeczy miał i jest kibicem Interu więc się zgadza
@blakkudium @Lanosss @mekston
2
@blakkudium Arsenal jak coś to bramki nie stracił, pamiętaj
1
@Kozinho. dzięki dzięki
https://zapodaj.net/images/94387a5bb10c0.jpg
11
@Kozinho. czy ty coś sugerujesz?
@Bolton @blakkudium
3
@blakkudium wysłał @Comentateiro na pierwszy front