Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium @Luciano99 ty ostatnio dawałeś Vitinha do składu Barcelony a to jakis placek, dramat
2
@blakkudium obrona podobna do Barcelony, @BorzyKrzys brak różnic xd
3
@blakkudium interesy z @Eklerekiem
3
@Bolton https://m.jbzd.com.pl/obr/4402784/szybko-poszlo
@blakkudium
14
@Herato nie
3
@macio_944 nie, dopóki nie skończę
@blakkudium
3
@MirusAmisz i tym razem nie z moim, detale
@blakkudium
7
@blakkudium
Joan García
Koundé Cubarsí Eric Gerard Maldini
Fermin Olmo De Jong
Yamal Ferran Raphinha
@Popitek12 @Luciano99 @JimMorrisonFCB @Filipem @macio_944 @mekston @Bolton
4
@DragonxNF mój internet
@Bolton @blakkudium
3
@kundee Sosnowiec
5
@Bolton on ten przywilej im odebrał, malarz i wizjoner, wyprzedzał swoje czasy, tyle
@blakkudium
5
@blakkudium tak
https://zapodaj.net/images/9ce30fbaf081c.jpg
@Bolton
3
@blakkudium nie siądzie ci ten kupon a dlaczego? Bo ja też tak postawie, tyle
1
@Bzyczekk @Frimpong jeszcze bana nie miał, lochów elementa nie zwiedził
6
@Bzyczekk tak gdy miałem bana to mi się klikło
1
@blakkudium no zesz kurde faja
3
@Kgorecki2500 https://zapodaj.net/images/de9d6ae5b4d9e.jpg
@July_6_BcN nie wykryto wad
@blakkudium
6
@Sysia11 dzięki Sysia
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
@blakkudium
8
@Hosh @Sulimo i @Luciano99 razem i okej
5
@blakkudium https://zapodaj.net/images/956fa5f2c6de3.jpg
2
@blakkudium Roma po zwycięstwo
https://zapodaj.net/images/bb5167ea73a0f.jpg
@Bolton
1
@blakkudium miałeś ale już jej nie masz, tyle
13
@BulaKG dla mnie to obojętne
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
@blakkudium
2
@TR3YWAY to jest mecz miesiąca więc nie
@blakkudium
5
Ale Arsenal miażdży Wigan Athletic
2
@FcPortoFan1999 ja chcę po prostu oglądać pojedynki pomiędzy Legią a Śląskiem Wrocław, tyle
@Kgorecki2500
3
@Luciano99 a Legia będzie grała w 1 lidze, brak wad i okej
@blakkudium @FcPortoFan1999
7
Dzisiaj mecz miesiąca pomiędzy Arsenalem a Wigan Athletic i okej
2
Liga Negreiry
2
@blakkudium arab po polsku nawija, nieźle