Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan która według ciebie wygra tą nagrodę? ;)
1
@ranger3120 https://x.com/aMonicaBellucci masz
1
@Rust_Cohle jutro wraca Premier League więc mam pytanie, będzie liga typerów?
0
Bo to jest guziec, taka świnia z Afryki.
Ty sam, k**a, jesteś guziec!"
3
@Bocheno1 to @Luciano99 by tej kontroli nie przeszedł xd
13
https://x.com/archi_tradition/status/1606304049602605058 Włochy
5
@gumaz my już od rana wstawieni jesteśmy z @Deviler i @Bocheno1 ;)
2
@NeKenI genialna scena
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 z tych pierogów już masz halucynacje, odłóż już talerz xd
1
@Encore gdzie jest Boniek? Ja się pytam...
4
Wesołych świąt @Deviler @Bocheno1 i @Luciano99
0
@tomek8756 Victoria ☺️
6
@Luciano99 poplakalem sie ze wzruszenia
1
@TheNekro94 @karci0 był pierwszy ;)
7
@MesQueUnClub96 tanio to już było, teraz będzie tylko drożej xd
11
@HighestInTheRoom mamo nie teraz, dziewczyna odczytała xd
13
@Luciano99 przez pół dnia zero klientów więc z @Bocheno1 i @Deviler zadecydowaliśmy, że wyjdziemy wcześniej, a i jeszcze bym zapomniał twój ojciec śpi w oponie więc nie musisz już go szukać :)
20
@Deviler przecież napisał, że rogi xd
14
https://x.com/highjungle/status/1605551016308416517 Norwegia
8
@Chaoss proszę xd https://m.demotywatory.pl/5052775/Najbardziej-wielofunkcyjne-urzadzenie-Kiedys-sie-w-niej-myles
1
@Eoren dużo tych jaj złożyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@NeKenI nie narzekaj, wiedziałeś co brałeś xd
5
@Lionel_Messi10 nie obrażaj cyganów, @Luciano99 z nimi handluje xd
1
@Deviler jedyne jakie zapachy czujesz do złomu i opon xd
12
@Rust_Cohle widać, że murawa jest nierówna, wina murawy xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Luciano99 teraz pasuje się wybrać do Francji, dostałem info od @mekstona, że mają dużo opon na zbyciu
2
9
@jaras121 ojciec @Luciano99 wszystko wypił xd