Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
https://x.com/highjungle/status/1611142569748037632 Islandia
@kamyk_23
9
https://x.com/RysiekzMisia2/status/1611075904410640403 coś poszło nie tak xd
10
@Luciano99 po kilku kieliszkach @Deviler złapał ten luz w graniu ;)
18
https://x.com/HumansNoContext/status/1610976356963155968 pewnie zatkane było xd
2
@ranger3120 no chyba, że byłeś obrzezany
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
31
2
https://x.com/HumansNoContext/status/1610855770396188672 kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Luciano99 następnym razem wygramy
14
https://x.com/highjungle/status/1610774569484181505 Austria
@kamyk_23
9
18
@VegetaPolska ty jesteś tym trzecim xd
https://x.com/HumansNoContext/status/1610343668166103040
7
1
@Rust_Cohle lubię takie szpileczki, takie z wyczuciem xd
36
@Luciano99 już gotowy na galę "złota piłka FCBarca.com" xd
https://x.com/HumansNoContext/status/1610350531993817091
9
@IronSanHybrid to już @wpwelement zadba o to żeby nie był w top 10 xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
5pkt - @Luciano99 - mój szef
3pkt - @FCBparasiempre - za historie o Barcelonie
1pkt - @michal26 - kulturalny człowiek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
8
@Luciano99 ten wybuch xd https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1581837103XUzpS9BTnQwZjiW39h2ZRh.jpg
11
https://x.com/highjungle/status/1609926361459605504 USA
@kamyk_23
2
https://x.com/Streetrodshowcs/status/1609248233154568192 stara motoryzacja
4
@Deviler w końcu kupił sobie pierwszy samochód ;)
https://x.com/VIPMaxwell/status/1609299691354869763
0
@Rust_Cohle 1. 1 / +2.5
2. X / -2.5
3. 1 / +2.5
4. 1 / +2.5
5. X / -2.5
6. 1 / +2.5
7. X / -2.5
8. 2 / -2.5
9. 2 / +2.5
10.2 /-2,5
2
@Luciano99 sugerujesz coś z piwnicą/piłą? xd
3
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1610211916390989827 dzisiaj na obiad gołąbki xd
1
@Kidd wy się śmiejecie ale on formę buduje na ligę mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)