Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@Vegeta88 https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/12/normal/w7M6C7E9ypDP7DgBnwC6ntNw84SGDPCl.jpg
@Bolton @blakkudium
6
Potężny edit o potężnym Havertzie
@Eklerek @blakkudium @Czajka90 @majkiii
3
@macio_944 ty
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/02/spbDUbn2AlITcbYWhjnWTL90nr82ckys.mp4
5
@Frimpong dziwne, że Barcelona się nim nie interesuje, idealnie zastąpiłby Lewandowskiego
2
@Eklerek
@Czajka90 @blakkudium
11
@Ku84fcb dominacja genetyczna Artety nad wami, fakty
@Eklerek @Czajka90 @blakkudium @majkiii
7
@blakkudium ja tam zaskoczony nie jestem, w końcu tak rozpisałem skład
3
Dzisiaj tak
8
Gyökeres w pierwszym składzie i okej
@Eklerek @mekston @Czajka90 @blakkudium @majkiii
10
@blakkudium
Joan García
Cancelo Araujo Eric Gerard Maldini
De Jong Bernal Olmo
Yamal Lewandowski Rashford
@Luciano99 @macio_944 @mekston @Popitek12 @JimMorrisonFCB @Filipem @Bolton
3
@blakkudium tak
@Eklerek @Czajka90
3
@blakkudium walimy ich do zera, siuuuuuu i okej
https://zapodaj.net/images/23ae7d4634bee.jpg
14
@BojanKriKicz a kogo obchodzi opinia nieistniejącego państwa
4
@macio_944 https://pbs.twimg.com/media/GQizp64WcAASgTP.jpg
3
@Lanosss Lamborghini Urus, jakoś to auto mi się nie podoba ale, że w ogóle Lamborghini i Ferrari zrobili suva to jest to największy dramat naszych czasów, tyle
3
@Popitek12 ale on grał zarówno w Arsenalu i Chelsea popitku
10
Dzisiaj mecz dnia pomiędzy Arsenalem a Chelsea i okej
1
@Eklerek https://zapodaj.net/images/3cedf9fec90f4.jpg
@blakkudium
2
@Eklerek to wygląda jakby jej pazura obgryzał xd
4
@Eklerek bede rzigoł
4
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
4
Mój umysł przed snem
https://streamable.com/08nw9i
5
Spać się nie chce ale za to papieroska chce się ale mi się nie chce wstawać, dramat
https://zapodaj.net/images/1d657afbb8800.jpg
8
Klasyczek
https://streamable.com/c9jui8
5
@Eklerek https://zapodaj.net/images/06b0450de7db4.jpg
8
Max Verstappen tu tu
https://zapodaj.net/images/5ae9867051d03.jpg
0
@Eklerek właśnie oglądam ponownie i jestem przy siódmym sezonie i tak jak mnie Rachel wkurzała tak dalej mnie wkurza xd
2
@July_6_BcN https://streamable.com/fqxjcr
13
Tak
@Eklerek @blakkudium @Czajka90 @majkiii