4

@Eklerek


@Czajka90 @blakkudium @majkiii @Popitek12 @mekston

2

@July_6_BcN jesteś facetem, wydało się moi drodzy La Ramblowicze xd

1

6

@Eklerek jak tak patrzę na tę współczesne związki/małżeństwa to ja wolę już być sam xd

2

@Bzyczekk skądś kojarzę ta blondynkę z twojego awatara ale nie pamiętam skąd, @blakkudium może ty kojarzysz

6

@blakkudium tylko @Luciano99 zaczął kibicować Aston Villi i ci już przegrywają xd

2

@macio_944 za dużo czytania, nie warto madryciokow czytać

4

17

@Eklerek a wystarczyło zaoferować 15 w hotelu xd

3

@Bolton obrzydliwe

4

@Luciano99 ustawka za ten post pod Orlenem

5

Wam też tweety z X wyświetlają się z lekkim opóźnieniem?
@blakkudium @Frimpong

3

@Eklerek to jest bardzo prawdopodobne, że tak by powiedział

4

@Lanosss jeszcze wychowuje nie swoje dzieci haha

4

@michal26 jak to napisał @Cryptolis "że większość z nich bardziej potrzebuje pomocy niż ich pacjenci"

1

@Walker Tony Montana mój idol
@blakkudium

3

Po prostu limit 150 km/h dla Hondy jest szkodliwy, to ja po prostu ogranicza, VTEC potrzebuje swobody a nie limitów, fakty


@blakkudium @Eklerek @mekston @Popitek12

2

@Frimpong dla mnie on i tak będzie Auschwirtz, tyle
@blakkudium

5

@Luciano99 ja to nawet ja załatwię

12

@macio_944 4 dni u madryciokow trwają bardzo długo, a po za tym 15 lig mistrzów

8

@heniusss Znowu przedpole, bo Mac Allister zbiega do strefy bocznej jako trzeci i nie zabezpiecza, półprzestrzeni w defensywnie

8

@NeroTFP1 Soplice to ja jedynie piłem a nie czytałem, różnice

2

@macio_944 może Arbeloa poleci jeszcze w tym sezonie, to było by piękne

7

@fcbarcafan19 będzie pite jako popitka dla kebaba
@Popitek12 @mekston @blakkudium

6

@Lanosss I od razu ustawka, @Luciano99 nie zmieniaj się

5

Hamilton 360 i okej


@Eklerek @MichuZ44 @mekston @Popitek12 @blakkudium

1

@Eklerek Gyokeres i Havertz wczoraj wykerowali mecz także wybaczamy

12

Mourinho Culés, fakty

1

@July_6_BcN benficiara z ciebie i tyle, @FcPortoFan1999 opinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?