1

@Peszko07 może wszyscy tam byli xd

1

@MesQueUnClub96 dobrze, że nie za las

7

najlepsze jedzenie

2

25

https://x.com/RysiekzMisia2/status/1562132487039483905 widać, że za młodu lubiła lekcje gimnastyki haha

11

Times Square

1

@Danny Gaucho finezję

0

@Robert1603 Doktor sen, Ojciec

2

jeszcze to ma

1

@Robert1603 Psychoza, Podziemny krąg, Milczenie owiec, Siedem, Prawo zemsty, Adwokat diabła, Pulp fiction, Skazani na Shawshank

8

@Rl9k1nG Strasburger? Top

0

@Medium a to jest jeszcze ktoś kto tego nie robił? xd

7

Londyn xd

0

@FC1899Barca bo miała pod siedzeniem bombę, a nie w kierownicy haha

15

9

@PatrychoO nie no zapewnił, bo siedział na ławce haha

4

Szef wszystkich szefów


I Borek

0

piekny widok na bramkę miał haha

20

Ronaldo haha

17

@tomek8756 prywatna firma morze robić co chce, i ludzie mają prawo wyrazić swoje zdanie tak jak ty zrobiłeś, w końcu jest wolność słowa

8

po prostu Zlatan

12

doigrali się haha

0

@Rust_Cohle brakowało wam kluczowego zawodnika, dlatego przegraliście haha

0

@Emhyr szkoda, że nie lsd

8

4

analiza meczu

14

brawo

6

czuć ten luz xd

4

7

cały Dembele xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?