1

@NaFazieHitman tyle ile ma gruntu tyle kładzie xd

33

0

trudny wybór miał

3

cel namierzony xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 ja w Fifie 18 miałem taki skład , że prze symulowalem cały sezon i nie przegrałem żadnego meczu xd

7

https://x.com/TheFigen/status/1559264076974510082 lepsze niż zwykle skoki do basenu

10

kiedyś to było

8

17

1

5

7

nowy Messi xd

15

o panie co to za drużyna była

18

ahh Monica

1

@Rust_Cohle nie, teraz go bierze Manchester United

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

nie dziwię mu się

9

2

Tuchel i Conte

5

0

@marcin62 będzie diss xd

2

haha jaka lampa

7

pato ekologia

6

tak było nie zmyślam

3

fajny portfel

14

niemiecki Eminem

5

12

zapach ja***c leci dalej

22

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?