1

@Eklerek ja odkąd Arsenal jest pierwszy nie zmieniłem składu a tak przynajmniej mi się wydaje

2

@blakkudium widzę, że Bayern tak samo jak Barcelona przedstawia skład

1

@Eklerek ja dopiero po meczu Arsenalu pośmieje się z Liverpoolu xd
@Frimpong @blakkudium

2

@Kozinho. @July_6_BcN zgadzasz się z tą opinią?
@blakkudium

1

Jeszcze Mount strzela gola xd

@Frimpong jednak nie

2

11

Tak


2

@mekston niestety Liverpool ponownie go bierze
@Frimpong @blakkudium

2

@Lanosss na mecz Liverpoolu? Ehhhh a będzie chociaż piwo?
@blakkudium

5

Dzisiaj mecz tygodnia pomiędzy Nottingham Forest a Arsenalem i okej

1

@blakkudium ba ba ba ba gol i okej

1

@Eklerek ciekawe kogo tym razem kupią na pozycję napastnika xd

0

@clyde miałaś robionego kebaba?

1

@Encore wygrajcie to

4

10

@Eklerek Pep znalazł sobie nową zabawkę xd

3

@Eklerek @July_6_BcN gra z nami w szachy 50d, fakty
@blakkudium

7

@Kozinho. Plan na ten rok jest jeden, mieć bana w każdym miesiącu, ciężko będzie bo jestem nocnym moderatorem ale już nie takie przeszkody pokonywałem

18

Za nie całą minutę będzie 1

Edit: mówiłem

1

@Kozinho. @July_6_BcN se musi zakisic takiego prawdziwego ogóra a nie te pizdryki ze sklepu

8

@Kozinho. @macio_944 w ryk? I okej

7

16

@macio_944 wciąż trwa, @Lanosss właśnie po Rumunki dzwoni

3

@Jakchcesz byłeś godnym przeciwnikiem

2

@Eklerek

3

4

@Aragorn33 email zmieniała

14

Top 3 w złotej piłce, wygrana Alma, przyszłość rysuje się w jasnych barwach a to wszystko dzięki @Luciano99 i wam La Ramblowicze, nie zapomnę o was
https://zapodaj.net/images/71efb7634f039.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?