Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek ja odkąd Arsenal jest pierwszy nie zmieniłem składu a tak przynajmniej mi się wydaje
2
@blakkudium widzę, że Bayern tak samo jak Barcelona przedstawia skład
1
@Eklerek ja dopiero po meczu Arsenalu pośmieje się z Liverpoolu xd
@Frimpong @blakkudium
2
@Kozinho. @July_6_BcN zgadzasz się z tą opinią?
@blakkudium
1
Jeszcze Mount strzela gola xd
@Frimpong jednak nie
2
@Popitek12 @mekston zapisz to
@blakkudium @Lanosss
11
Tak
2
@mekston niestety Liverpool ponownie go bierze
@Frimpong @blakkudium
4
@Popitek12 https://wykop.pl/cdn/c3201142/fd276918ce3d9ab49c10284a139e7e6686305f1008470fc3416c64c4e09ef2fc.gif
@Bolton @blakkudium @mekston
2
@Lanosss na mecz Liverpoolu? Ehhhh a będzie chociaż piwo?
@blakkudium
5
Dzisiaj mecz tygodnia pomiędzy Nottingham Forest a Arsenalem i okej
1
@blakkudium ba ba ba ba gol i okej
1
@Eklerek ciekawe kogo tym razem kupią na pozycję napastnika xd
0
@clyde miałaś robionego kebaba?
1
@Encore wygrajcie to
4
Vinicius dzisiaj
https://pbs.twimg.com/media/Ga2EaAHXMAA0ywV.jpg
10
@Eklerek Pep znalazł sobie nową zabawkę xd
3
@Eklerek @July_6_BcN gra z nami w szachy 50d, fakty
@blakkudium
7
@Kozinho. Plan na ten rok jest jeden, mieć bana w każdym miesiącu, ciężko będzie bo jestem nocnym moderatorem ale już nie takie przeszkody pokonywałem
5
@Eklerek https://pbs.twimg.com/media/FFZDGSsXwAAvO2z.jpg
18
Za nie całą minutę będzie 1
Edit: mówiłem
1
@Kozinho. @July_6_BcN se musi zakisic takiego prawdziwego ogóra a nie te pizdryki ze sklepu
8
@Kozinho. @macio_944 w ryk? I okej
7
@macio_944 @Eklerek nawet wódeczkę przyniósł
https://pbs.twimg.com/media/G-zam3aX0AEUME6?format=jpg&name=900x900
16
@macio_944 wciąż trwa, @Lanosss właśnie po Rumunki dzwoni
3
@Jakchcesz byłeś godnym przeciwnikiem
2
@Eklerek
3
@FcPortoFan1999 @Eklerek albo @Czajka90, dramat
4
@Aragorn33 email zmieniała
14
Top 3 w złotej piłce, wygrana Alma, przyszłość rysuje się w jasnych barwach a to wszystko dzięki @Luciano99 i wam La Ramblowicze, nie zapomnę o was
https://zapodaj.net/images/71efb7634f039.jpg