Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kozinho. Tak
@Bolton @blakkudium
2
@Kozinho. Za samo N na początku już jest rasistą
9
Piękny Gyökeres z bramkeczka, siuuuuu i okej
https://pbs.twimg.com/media/GzDtWkUXUAAx7xM.jpg
6
Jak widzę jakiegoś madrycioka to bierze mnie na wymioty ale to normalne bo to mój instynkt obronny przed madryciokami
2
@Frimpong @Sulimo również
2
@blakkudium @Frimpong w jaskini, gdzie? w jaskini
3
@Luciano99 układy z elementem są okej
4
@Popitek12 co ty piszesz madrycioku
2
@Frimpong na cyce na cyce sam wiesz co
5
@Frimpong będziesz bity dziś gościu, tyle
3
@Eklerek w sezonie 2026 F1
https://pbs.twimg.com/media/G-efEVSWsAEjFuH?format=jpg&name=900x900
3
@BorzyKrzys nawet twoją kupkę niesie, szacun Krzysiu
6
Gyökeres dzisiaj z brameczka, siuuuuuuu i okej
https://pbs.twimg.com/media/GzDtWkUXUAAx7xM.jpg
0
@Kgorecki2500 według moich informacji USA nie zaatakuje Iranu przynajmniej do piątku
#pewneinfo
1
@fcbarcafan19 już takich nie robią
4
@Luciano99 redakcja? Nigdy i dlatego moderacja > redakcja, tyle
@RoberDzik w ryk i okej
4
@AssisMoreira da się powiększyć assisunku
https://zapodaj.net/images/3d4ea04f9e5c3.jpg
1
@Frimpong to weź pozycz @Luciano99 stoweczke
4
@fcbarcafan19 @Eklerek to koniec
@blakkudium @Popitek12
4
@Popitek12 to połowa twojej wypłaty
@mekston @Lanosss @blakkudium
1
@July_6_BcN "ban kontrolowany to nie ban" dramat z tobą
@blakkudium
5
@gumaz odkąd jestem nocnym moderatorem nie miałem bana ale np. @macio_944 moze powiedzieć, że miałem, no nie miałem bo on był kontrolowany a ban kontrolowany to nie ban, proste
#Kessiezerobanow
2
@FCBparasiempre niestety żadna Polska telewizja nie posiada praw do EFL Cup
7
@Bolton https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/03/normal/0ZAq7K0oHi6tRznjUwCqC9cnw2TnVig9.jpg
7
@Luciano99 porażki Niemiec to wina Mbappe, wiedziałem, dramat i tyle
1
@macio_944 "Irena Sendlerowa" nie znam
6
@macio_944 nawet on tego nie potrafi, detale
8
@Luciano99 @Frimpong klasyk
https://zapodaj.net/images/a53b8bf54f9e4.jpg
@blakkudium
7
Tak trzeba
4
@MichuZ44 na pewno xd
https://zapodaj.net/images/4779489429d16.png
@Eklerek @mekston @blakkudium @Popitek12