3

2

@Kozinho. Za samo N na początku już jest rasistą

9

Piękny Gyökeres z bramkeczka, siuuuuu i okej
https://pbs.twimg.com/media/GzDtWkUXUAAx7xM.jpg

6

Jak widzę jakiegoś madrycioka to bierze mnie na wymioty ale to normalne bo to mój instynkt obronny przed madryciokami

2

@Frimpong @Sulimo również

2

@blakkudium @Frimpong w jaskini, gdzie? w jaskini

3

@Luciano99 układy z elementem są okej

4

@Popitek12 co ty piszesz madrycioku

2

@Frimpong na cyce na cyce sam wiesz co

5

@Frimpong będziesz bity dziś gościu, tyle

3

@BorzyKrzys nawet twoją kupkę niesie, szacun Krzysiu

6

Gyökeres dzisiaj z brameczka, siuuuuuuu i okej
https://pbs.twimg.com/media/GzDtWkUXUAAx7xM.jpg

0

@Kgorecki2500 według moich informacji USA nie zaatakuje Iranu przynajmniej do piątku
#pewneinfo

1

@fcbarcafan19 już takich nie robią

4

@Luciano99 redakcja? Nigdy i dlatego moderacja > redakcja, tyle
@RoberDzik w ryk i okej

4

1

@Frimpong to weź pozycz @Luciano99 stoweczke

4

4

@Popitek12 to połowa twojej wypłaty
@mekston @Lanosss @blakkudium

1

@July_6_BcN "ban kontrolowany to nie ban" dramat z tobą
@blakkudium

5

@gumaz odkąd jestem nocnym moderatorem nie miałem bana ale np. @macio_944 moze powiedzieć, że miałem, no nie miałem bo on był kontrolowany a ban kontrolowany to nie ban, proste
#Kessiezerobanow

2

@FCBparasiempre niestety żadna Polska telewizja nie posiada praw do EFL Cup

7

@Luciano99 porażki Niemiec to wina Mbappe, wiedziałem, dramat i tyle

1

@macio_944 "Irena Sendlerowa" nie znam

6

@macio_944 nawet on tego nie potrafi, detale

7

Tak trzeba


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?