8 marca 2017, 23:12
0
Mimo ,że walentynki były do dupy po przegralismy 4-0 !!!! :P
8 marca 2017, 23:10
Dokładnie, pedał nam źle życzył , więc niech teraz pokaże swój pysk po genialnym meczu Barcy !!!! :)
8 lutego 2017, 16:29
4
Jasno jest napisane ,, w karierze klubowej " nie reprezentacyjnej :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Mimo ,że walentynki były do dupy po przegralismy 4-0 !!!! :P
0
Dokładnie, pedał nam źle życzył , więc niech teraz pokaże swój pysk po genialnym meczu Barcy !!!! :)
4
Jasno jest napisane ,, w karierze klubowej " nie reprezentacyjnej :)
4
Jasno jest napisane ,, w karierze klubowej " nie reprezentacyjnej :)
0
Dokładnie, pedał nam źle życzył , więc niech teraz pokaże swój pysk po genialnym meczu Barcy !!!! :)
0
Mimo ,że walentynki były do dupy po przegralismy 4-0 !!!! :P