0

Mimo ,że walentynki były do dupy po przegralismy 4-0 !!!! :P

0

Dokładnie, pedał nam źle życzył , więc niech teraz pokaże swój pysk po genialnym meczu Barcy !!!! :)

4

Jasno jest napisane ,, w karierze klubowej " nie reprezentacyjnej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?