Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker Cyberpunk to na wszystkim tak działał na początku xD
2
PS5 :) Ogólnie jak ktoś ma w planach kupić pod GTA VI to lepiej teraz bo będzie tylko gorzej xD
2
@Kazragore Deus Vult! Niech papież tylko da znać a zwołamy swe legiony
21
Ale spróbuj nie wpuścić Żydów do synagogi w dniu ich święta... ciekawe co na to kardynał Ryś:
@michal26
3
Ładny mural:
https://zapodaj.net/plik-0zUhMFvgLx
@macio_944
16
Łot ar ju min?
0
@Gibbon_FCB Mi Piotr Parking 2 siadł akurat
0
@FCBMati10 A myślałem, że z Marvela...
0
@barcelonaLM Kim są ci ludzie?
6
Zasady kociego funkcjonowania:
https://zapodaj.net/plik-j3W4kJD3pO
https://zapodaj.net/plik-prmwJDh52Y
https://zapodaj.net/plik-giNbDmTV7A
https://zapodaj.net/plik-Zrr5xXDUIp
@PatrychoO @esem91 @Sulimo @macio_944 @Jakchcesz @Comentateiro
8
@norbi77 Podziękuję za cywilizację z amerykańskimi ewangelikami :P
1
@clyde No to teraz też jak widziałem "o, jest poboczniak to se zrobię" to też robiłem... nie rushowałem jakoś.
0
Dobra, nie żeby powodem była śmierć tej żaby w BG3 bo nie, na tym polegają gry RPG, że się ponosi konsekwencje swoich czynów ale naprawdę ona jest trudna na ten moment więc nie wiem czy nie zacznę jeszcze raz i nie spróbuję więcej połazić po mapie. Z tym, że nie wiem czy to dużo zmieni bo sama mechanika stojąca za grą (ten system rzucania kostką i miliony statystyk) sprawiają, że trudno bardzo to ogarnąć... ale może magiem tym razem pobiegam? hmm
@clyde @Safrani @Kazragore
2
@PatrychoO A to wszystko za interesy Izraela :P Trzeba było ich po wojnie wysłać na Madagaskar to by nie mieli kogo nękać.
5
Za chwilę to oni jeszcze pobór wznowią xD
5
GOAT zrobiony! #FC26
https://zapodaj.net/plik-zw5A1iByyX
@MateS
2
@Comentateiro Co prawda skład absolutnie normalny a przez ostatni tydzień jadłem sam ryż z kurczakiem ale możesz mieć rację. Ale to niemiecka chemia bo z Lidla więc dobra
0
@escarabajo Ja nawet nie wierzę, że to sprawka polskich graczy bo zasady zmieniono globalnie a w tle jest pozew państwa brytyjskiego :P
10
Trochę zapomniałem, że jutro handlowa ale i tak nie będę miał ani czasu (ani zbytnio ochoty) gotować to wleciał jakiś taki awaryjny obiad :P Albo lasagne albo te tortellini w zależności ile kcal jutro w pracy spalę:
https://zapodaj.net/plik-XPWaPAKaoQ
Swoją drogą zakupy to piękna sprawa. Chciałem wydać 40 zł, wydałem 60 i to już z naliczeniem promocji... a i tak Skyrów jeszcze nie kupiłem.
@Safrani @AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @Comentateiro @Arkon @tomek8756 @PatrychoO
8
@sokot Arabia Saudyjska jest agresorem? Ona akurat dostaje pobocznie :P
2
@FcPortoFan1999 Nie
0
@Romario87 Normalnie będzie 3 Taylorów w rodzinie :D
0
@Lanosss No pomyślmy xD Skoro rodzice mają takie same imiona i nazwiska to jakby tu nazwać dziecko, hmm...
5
Arrivederci Roma. Jestem kibicem Romy od 1,5h i już mnie to Lacjo denerwuje:
https://zapodaj.net/plik-3MURjgBZSa
Szaliczek dołącza do szalika Śląska Wrocław, Lecha Poznań, FC Barcelony a jeszcze mam jakiś z Madery dostać XD
Okazjonalnie nadaje się do cosplayu kogoś z Gryffindoru
1
Nie wiem kim są dokładnie ci ludzie ale obecnie mają na tym świecie do zrobienia jedną, jedyną rzecz:
0
@Popitek12 Dieta mieszana
5
@Bykunn Mamy najlepszy kontynent do życia i najlepszą jego część i to pomimo posiadania Rosji za sąsiada. Jest w pyte
0
@vivalaice21 Chyba ten ale podejrzanie to wygląda xD
https://m.messi111.com/
8
Jo, zatrzymujesz się do kontroli a tam o dokumenty prosi brzdąc metr 40 w kapeluszu:
@BillyButcher @Bykunn @michal26 @Comentateiro
1
@Kozinho. @Frimpong Proste, że czteropak