1

@partymaker Cyberpunk to na wszystkim tak działał na początku xD

2

PS5 :) Ogólnie jak ktoś ma w planach kupić pod GTA VI to lepiej teraz bo będzie tylko gorzej xD


2

@Kazragore Deus Vult! Niech papież tylko da znać a zwołamy swe legiony

21

Ale spróbuj nie wpuścić Żydów do synagogi w dniu ich święta... ciekawe co na to kardynał Ryś:


@michal26

3

16

Łot ar ju min?


0

@Gibbon_FCB Mi Piotr Parking 2 siadł akurat

0

@FCBMati10 A myślałem, że z Marvela...

0

@barcelonaLM Kim są ci ludzie?

8

@norbi77 Podziękuję za cywilizację z amerykańskimi ewangelikami :P

1

@clyde No to teraz też jak widziałem "o, jest poboczniak to se zrobię" to też robiłem... nie rushowałem jakoś.

0

Dobra, nie żeby powodem była śmierć tej żaby w BG3 bo nie, na tym polegają gry RPG, że się ponosi konsekwencje swoich czynów ale naprawdę ona jest trudna na ten moment więc nie wiem czy nie zacznę jeszcze raz i nie spróbuję więcej połazić po mapie. Z tym, że nie wiem czy to dużo zmieni bo sama mechanika stojąca za grą (ten system rzucania kostką i miliony statystyk) sprawiają, że trudno bardzo to ogarnąć... ale może magiem tym razem pobiegam? hmm

@clyde @Safrani @Kazragore

2

@PatrychoO A to wszystko za interesy Izraela :P Trzeba było ich po wojnie wysłać na Madagaskar to by nie mieli kogo nękać.

5

Za chwilę to oni jeszcze pobór wznowią xD


5

2

@Comentateiro Co prawda skład absolutnie normalny a przez ostatni tydzień jadłem sam ryż z kurczakiem ale możesz mieć rację. Ale to niemiecka chemia bo z Lidla więc dobra

0

@escarabajo Ja nawet nie wierzę, że to sprawka polskich graczy bo zasady zmieniono globalnie a w tle jest pozew państwa brytyjskiego :P

10

Trochę zapomniałem, że jutro handlowa ale i tak nie będę miał ani czasu (ani zbytnio ochoty) gotować to wleciał jakiś taki awaryjny obiad :P Albo lasagne albo te tortellini w zależności ile kcal jutro w pracy spalę:
https://zapodaj.net/plik-XPWaPAKaoQ
Swoją drogą zakupy to piękna sprawa. Chciałem wydać 40 zł, wydałem 60 i to już z naliczeniem promocji... a i tak Skyrów jeszcze nie kupiłem.
@Safrani @AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @Comentateiro @Arkon @tomek8756 @PatrychoO

8

@sokot Arabia Saudyjska jest agresorem? Ona akurat dostaje pobocznie :P

2

0

@Romario87 Normalnie będzie 3 Taylorów w rodzinie :D

0

@Lanosss No pomyślmy xD Skoro rodzice mają takie same imiona i nazwiska to jakby tu nazwać dziecko, hmm...

5

Arrivederci Roma. Jestem kibicem Romy od 1,5h i już mnie to Lacjo denerwuje:
https://zapodaj.net/plik-3MURjgBZSa
Szaliczek dołącza do szalika Śląska Wrocław, Lecha Poznań, FC Barcelony a jeszcze mam jakiś z Madery dostać XD

Okazjonalnie nadaje się do cosplayu kogoś z Gryffindoru

1

Nie wiem kim są dokładnie ci ludzie ale obecnie mają na tym świecie do zrobienia jedną, jedyną rzecz:


0

@Popitek12 Dieta mieszana

5

@Bykunn Mamy najlepszy kontynent do życia i najlepszą jego część i to pomimo posiadania Rosji za sąsiada. Jest w pyte

0

@vivalaice21 Chyba ten ale podejrzanie to wygląda xD
https://m.messi111.com/

8

Jo, zatrzymujesz się do kontroli a tam o dokumenty prosi brzdąc metr 40 w kapeluszu:


@BillyButcher @Bykunn @michal26 @Comentateiro

1

@Kozinho. @Frimpong Proste, że czteropak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?