7

@Konradowskyy Kto nigdy nie był w NSDAP niech pierwszy rzuci granatem @Bolton

0

@Kazragore Gra może być dobra ale AI ci nigdy nie zrobi dobrego tłumaczenia bo dobre tłumaczenie to coś więcej niż wrzucenie skryptu do translatora. I szkodabo Henryczek 2 to moja ulubiona gra ale trzeba się szanować. Ja produkcje studia WH odpuszczam.
@Rhaan Tłumaczenia gier to jeden z ostatnich gdzie powinno być używane AI xD Jest taniej i przy okazji gorzej.
@Dankho94isback I ty myślisz, że chat GPT ci dobrze przetłumaczy grę? To nie polega na tłumaczeniu 1:1. Czasem trzeba wymyślić inny tekst, dobrać inną grę słów. Tego AI nie potrafi. Przetłumaczą ci grę tak, że dialogi będą jak z Trudnych Spraw i okej

0

@dzefrej234 Nie podobają się

3

@barcanawieki Akurat to miłe. Nasz trener pewnie po meczu bije.

0

@4drian0 Zobaczysz go na La Rambli:


0

Pewnie kupimy bo jako gracze jesteśmy najgorsi...


1

@MesQueUnClub_87 Ale o designie można :D Poza tym wszystkie ciuchy są szyte w Azji :P

1

@July_6_BcN Obecnie największym udziałowcem Pumy są Chińczyki. Podobna sprawa co z Prince Polo :P

1

Adidas, Nike czy Puma? Która firma ma lepsze ciuchy? Moim zdaniem firma niemiecka.

1

@misterio Ja bym wybrał książkę, szczególnie taką od Pana Andrzeja

19

Jak wiadomo zakłady odsalania wody stanowią powszechną infrastrukturę wojenną i są uzasadnionym celem militarnym a już absolutnie nie jest to zbrodnia wojenna :P


@BillyButcher @Bykunn @kamyk_23 @Comentateiro @michal26

1

@MirusAmisz No to nie jest jakaś zła gra. Tak żeby sobie porobić pierdoły wieczorem jest git tylko nie jest to produkcja wybitna warta 300 zł :P

5

To jest to wasze MMO Crimson Desert? Beczunia:


@clyde @marcin62 @macio_944 @Jakchcesz @DragonxNF @Luciano99 @PatrychoO

1

@Antimadridista_WR Nie ma sprawy, już się tu chwaliłem wielokrotnie :)
Procesor: AMD Ryzen 7 7700 8-Core
RAM: 32 GB ddr5
Karta Graficzna RTX 4070ti

Jedynie ten procesor może wymagać gdzieś tam w przyszłości wymiany lekkiej a tak karta prawie najnowsza, ramu dużo.
@DragonxNF No właśnie nie wiem czy aż tak się nie różni :P Ja konsolowcem nie jestem no ale to nie tak, że PS5 to głównie grasz w 30 fpsach a na Pro w tych 60?

0

@DragonxNF Sferis.pl. Po prostu szybciej podwyżki dali za sprzęt :P Masz screen wyżej

0

@bartekvisca Ar ju siur?


1

@Antimadridista_WR 4k to kosztuje obecnie PS5 :D PS6 to może i 5,5 - 6k kosztować myślę :P Ja sobie kupiłem teraz PC za te 7,5k ale myślę, że on przeżyje tą PS6 całą

7

Śmieszny lis:


4

A ja sobie kupiłem kąkuter i się nie martwię.


1

Biznesmen


4

#BG3 podejście drugie

Na razie takie były podróże poczynione i taka ekipa uzbierana :P
https://zapodaj.net/plik-VxG7gdGWsB
https://zapodaj.net/plik-hmDFUgZaJ6
Ale ta żaba to giga niemiła jest... ja nie żałuję, że ją dedli wtedy bo to jakiś żabi Hitler :P Szkoda, że na razie dość dobra postać co by mieć ją w drużynie.
@macio_944 @marcin62 @Safrani @clyde @Jakchcesz @Kazragore @MesQueUnClub_87 @Luciano99

0

@marcin62 W sumie nie pomyślałem, że go leczyć można xD

1

@Luciano99 Nie, miałbym to gdzieś, że ona sobie dedła ale teraz może spróbuję tą mapę w 100% oczyścić zanim ruszę jakkolwiek fabułę to będzie łatwiej xD No bo ja bym nie pokonał tych bandytów co ją zabili a muszę tym mostem fabularnie przejść
@marcin62 Panie, mu zostało 60-85 hp a ja go biłem po jakieś 3-4 i to z 30% szansą na trafienie xD

4

#BG3 podejście 2

Dobra, teraz mam już tą żabę :P W drużynie chyba będę mieć Astariona, Wylla, Żabę chociaż ten kleryk by się przydał też :P
https://zapodaj.net/plik-gx1U0NNjew
I nie zdobyłem tego miecza ze statku w prologu bo diabełowi się nie chciało umrzeć. Trudno.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @Safrani @clyde @Kazragore

1

Taki oto będzie strażnik mój #BG3
https://zapodaj.net/plik-Hk10tIPyll

@Safrani @clyde @marcin62

1

@Safrani Dzisiaj zacznę, wczoraj już spać mi się chciało

0

@KamQiX Kalorii więcej

1

2

Ależ Ryś zapodał statement xD


@michal26

1

@Sulimo Ty na pewno opisujesz grę Ubisoftu? :D Miłej gry!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?