Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Konradowskyy Kto nigdy nie był w NSDAP niech pierwszy rzuci granatem @Bolton
0
@Kazragore Gra może być dobra ale AI ci nigdy nie zrobi dobrego tłumaczenia bo dobre tłumaczenie to coś więcej niż wrzucenie skryptu do translatora. I szkodabo Henryczek 2 to moja ulubiona gra ale trzeba się szanować. Ja produkcje studia WH odpuszczam.
@Rhaan Tłumaczenia gier to jeden z ostatnich gdzie powinno być używane AI xD Jest taniej i przy okazji gorzej.
@Dankho94isback I ty myślisz, że chat GPT ci dobrze przetłumaczy grę? To nie polega na tłumaczeniu 1:1. Czasem trzeba wymyślić inny tekst, dobrać inną grę słów. Tego AI nie potrafi. Przetłumaczą ci grę tak, że dialogi będą jak z Trudnych Spraw i okej
0
@dzefrej234 Nie podobają się
3
@barcanawieki Akurat to miłe. Nasz trener pewnie po meczu bije.
0
@4drian0 Zobaczysz go na La Rambli:
0
Pewnie kupimy bo jako gracze jesteśmy najgorsi...
1
@MesQueUnClub_87 Ale o designie można :D Poza tym wszystkie ciuchy są szyte w Azji :P
1
@July_6_BcN Obecnie największym udziałowcem Pumy są Chińczyki. Podobna sprawa co z Prince Polo :P
1
Adidas, Nike czy Puma? Która firma ma lepsze ciuchy? Moim zdaniem firma niemiecka.
1
@misterio Ja bym wybrał książkę, szczególnie taką od Pana Andrzeja
19
Jak wiadomo zakłady odsalania wody stanowią powszechną infrastrukturę wojenną i są uzasadnionym celem militarnym a już absolutnie nie jest to zbrodnia wojenna :P
@BillyButcher @Bykunn @kamyk_23 @Comentateiro @michal26
1
@MirusAmisz No to nie jest jakaś zła gra. Tak żeby sobie porobić pierdoły wieczorem jest git tylko nie jest to produkcja wybitna warta 300 zł :P
5
To jest to wasze MMO Crimson Desert? Beczunia:
@clyde @marcin62 @macio_944 @Jakchcesz @DragonxNF @Luciano99 @PatrychoO
1
@Antimadridista_WR Nie ma sprawy, już się tu chwaliłem wielokrotnie :)
Procesor: AMD Ryzen 7 7700 8-Core
RAM: 32 GB ddr5
Karta Graficzna RTX 4070ti
Jedynie ten procesor może wymagać gdzieś tam w przyszłości wymiany lekkiej a tak karta prawie najnowsza, ramu dużo.
@DragonxNF No właśnie nie wiem czy aż tak się nie różni :P Ja konsolowcem nie jestem no ale to nie tak, że PS5 to głównie grasz w 30 fpsach a na Pro w tych 60?
0
@DragonxNF Sferis.pl. Po prostu szybciej podwyżki dali za sprzęt :P Masz screen wyżej
0
@bartekvisca Ar ju siur?
1
@Antimadridista_WR 4k to kosztuje obecnie PS5 :D PS6 to może i 5,5 - 6k kosztować myślę :P Ja sobie kupiłem teraz PC za te 7,5k ale myślę, że on przeżyje tą PS6 całą
7
Śmieszny lis:
4
A ja sobie kupiłem kąkuter i się nie martwię.
1
Biznesmen
4
#BG3 podejście drugie
Na razie takie były podróże poczynione i taka ekipa uzbierana :P
https://zapodaj.net/plik-VxG7gdGWsB
https://zapodaj.net/plik-hmDFUgZaJ6
Ale ta żaba to giga niemiła jest... ja nie żałuję, że ją dedli wtedy bo to jakiś żabi Hitler :P Szkoda, że na razie dość dobra postać co by mieć ją w drużynie.
@macio_944 @marcin62 @Safrani @clyde @Jakchcesz @Kazragore @MesQueUnClub_87 @Luciano99
0
@marcin62 W sumie nie pomyślałem, że go leczyć można xD
1
@Luciano99 Nie, miałbym to gdzieś, że ona sobie dedła ale teraz może spróbuję tą mapę w 100% oczyścić zanim ruszę jakkolwiek fabułę to będzie łatwiej xD No bo ja bym nie pokonał tych bandytów co ją zabili a muszę tym mostem fabularnie przejść
@marcin62 Panie, mu zostało 60-85 hp a ja go biłem po jakieś 3-4 i to z 30% szansą na trafienie xD
4
#BG3 podejście 2
Dobra, teraz mam już tą żabę :P W drużynie chyba będę mieć Astariona, Wylla, Żabę chociaż ten kleryk by się przydał też :P
https://zapodaj.net/plik-gx1U0NNjew
I nie zdobyłem tego miecza ze statku w prologu bo diabełowi się nie chciało umrzeć. Trudno.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @Safrani @clyde @Kazragore
1
Taki oto będzie strażnik mój #BG3
https://zapodaj.net/plik-Hk10tIPyll
@Safrani @clyde @marcin62
1
@Safrani Dzisiaj zacznę, wczoraj już spać mi się chciało
0
@KamQiX Kalorii więcej
1
@July_6_BcN Nie.
2
Ależ Ryś zapodał statement xD
@michal26
1
@Sulimo Ty na pewno opisujesz grę Ubisoftu? :D Miłej gry!