8

Stary ten Dżeko


3

I tak i nie. Zgodzę się, że to dodaje klimatu ale uważam, że fajnie to rozwiązali w RE9. Mamy poziom trudności normalny i klasyczny na którym przeciwnicy nie są jacyś dużo silniejsi (o ile w ogóle) a mamy zapisywanie gry tuszem. Więc jak ktoś tak lubi to ma wybór.


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @clyde @PatrychoO @Luciano99 @VamoSBarca88 @Zieliniak @Mlodypro101

1

Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości:


@clyde

2

Ej, ciężki ten Kapitan Pazur XD Trzeba całą grę przejść na 7 życiach maksymalnie chyba XD

2

Strażnik Paździoch w morde jeża:


3

Co to niby za fani? XD


@clyde @marcin62 @PatrychoO

4

Wesołych świąt Wielkanocnych a w międzyczasie zrównany z ziemią kilka chrześcijańskich miast i miasteczek w Libanie


0

@JimMorrisonFCB Moim zdaniem jak na grę z '97 to spoko wygląda :)
https://zapodaj.net/plik-GaRgNJsHVc

1

@JimMorrisonFCB To ja pobrałem z tej strony. 4 opcja:
https://captainclaw.net/download.html
Pobierasz plik, wyodrębniasz do folderu i w sumie to wszystko. Gierka działa, dubbing jest i nawet chyba (!!!) żadnego wirusa nie ma bo windows defender cicho siedzi hah

1

@JimMorrisonFCB Będę patrzył jak z angielskiego wrócę, jak znajdę to mogę podrzucić

9

Ale chyba trzeba dzisiaj pobrać z internetu niesamowitą produkcję jaką jest "Kapitan Pazur". Jaka to była niesamowita platformówka!
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @clyde @Luciano99 @PatrychoO @DragonxNF @norbi77 @messicocacola

1

@michaleu Będę wtedy spał

4

Praktyka w Urzędzie Wojewódzkim i chillera utopia. Mało ambitnie ale papierek był:


9

@Starrk @lithotripter No niektórzy to uważają, że u nas jest tak źle z dzietnością bo np. nie mamy aborcji powszechnej. A z ateizmem bo tak się niektórzy zachwycają tym jaki to wspaniały kraj te Czechy a nie ten polski "ciemogród". No jak widać nie takie cudowne.

8

Dziwne, jednak aborcja, ateizm i inne takie nie pomagają :P


0

@Karol145 Jutro zmieni zdanie

1

@marcin62 Bo gry MMO ogólnie dobrze się sprzedają, szczególnie w Azji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

@RoberDzik Na koniec rozdał każdemu pączka z własnym nadzieniem

4

Ale będzie oglądane! Tylko sobie muszę sprawdzić jacy aktorzy grają:


1

@Safrani Ja lubię

1

@ZuczekFCB1899 Tam nie jadamy!

0

Z okazji braku awansu na MŚ McDonalds na pocieszenie oferuje dzisiaj małe frytki za symboliczną złotówkę. Wymagana aplikacja.

8

Także tak:


1

@kanver_ A pomyślmy co tworzy etaty "niepotrzebnymi", hmm... gardzę tym cały AI, za chwilę to zostanie tylko sznur albo torowisko

4

Gardzę sztuczną inteligencją... ona mną pewnie też:


0

@MesQueUnClub_87 @Hektor16 Nie no, obecnie raczej obelga jak obelga. Raczej mało kto by zareagował inaczej niż na standardowe wyzwisko czy to w sieci czy w realu

13

Ten portal jest darmowy:


0

Jeden z lepszych ambasadorów w Polsce swoją drogą:


0

@agaFCB Ale nie lepsze niż rowerek przed spaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?