Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Stary ten Dżeko
3
I tak i nie. Zgodzę się, że to dodaje klimatu ale uważam, że fajnie to rozwiązali w RE9. Mamy poziom trudności normalny i klasyczny na którym przeciwnicy nie są jacyś dużo silniejsi (o ile w ogóle) a mamy zapisywanie gry tuszem. Więc jak ktoś tak lubi to ma wybór.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @clyde @PatrychoO @Luciano99 @VamoSBarca88 @Zieliniak @Mlodypro101
1
Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości:
@clyde
2
Ej, ciężki ten Kapitan Pazur XD Trzeba całą grę przejść na 7 życiach maksymalnie chyba XD
2
Strażnik Paździoch w morde jeża:
3
Co to niby za fani? XD
@clyde @marcin62 @PatrychoO
4
Wesołych świąt Wielkanocnych a w międzyczasie zrównany z ziemią kilka chrześcijańskich miast i miasteczek w Libanie
8
I to jest porządna gra! #KapitanPazur
https://zapodaj.net/plik-yd4Eou5Drc
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @MesQueUnClub_87 @clyde @DragonxNF
0
@JimMorrisonFCB Moim zdaniem jak na grę z '97 to spoko wygląda :)
https://zapodaj.net/plik-GaRgNJsHVc
1
@JimMorrisonFCB To ja pobrałem z tej strony. 4 opcja:
https://captainclaw.net/download.html
Pobierasz plik, wyodrębniasz do folderu i w sumie to wszystko. Gierka działa, dubbing jest i nawet chyba (!!!) żadnego wirusa nie ma bo windows defender cicho siedzi hah
1
@JimMorrisonFCB Będę patrzył jak z angielskiego wrócę, jak znajdę to mogę podrzucić
9
Ale chyba trzeba dzisiaj pobrać z internetu niesamowitą produkcję jaką jest "Kapitan Pazur". Jaka to była niesamowita platformówka!
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @clyde @Luciano99 @PatrychoO @DragonxNF @norbi77 @messicocacola
1
@michaleu Będę wtedy spał
4
Praktyka w Urzędzie Wojewódzkim i chillera utopia. Mało ambitnie ale papierek był:
9
@Starrk @lithotripter No niektórzy to uważają, że u nas jest tak źle z dzietnością bo np. nie mamy aborcji powszechnej. A z ateizmem bo tak się niektórzy zachwycają tym jaki to wspaniały kraj te Czechy a nie ten polski "ciemogród". No jak widać nie takie cudowne.
8
Dziwne, jednak aborcja, ateizm i inne takie nie pomagają :P
0
@Karol145 Jutro zmieni zdanie
1
@marcin62 Bo gry MMO ogólnie dobrze się sprzedają, szczególnie w Azji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@RoberDzik Na koniec rozdał każdemu pączka z własnym nadzieniem
4
Ale będzie oglądane! Tylko sobie muszę sprawdzić jacy aktorzy grają:
1
@Safrani Ja lubię
1
@ZuczekFCB1899 Tam nie jadamy!
0
Z okazji braku awansu na MŚ McDonalds na pocieszenie oferuje dzisiaj małe frytki za symboliczną złotówkę. Wymagana aplikacja.
8
Także tak:
1
@kanver_ A pomyślmy co tworzy etaty "niepotrzebnymi", hmm... gardzę tym cały AI, za chwilę to zostanie tylko sznur albo torowisko
4
Gardzę sztuczną inteligencją... ona mną pewnie też:
0
@MesQueUnClub_87 @Hektor16 Nie no, obecnie raczej obelga jak obelga. Raczej mało kto by zareagował inaczej niż na standardowe wyzwisko czy to w sieci czy w realu
13
Ten portal jest darmowy:
0
Jeden z lepszych ambasadorów w Polsce swoją drogą:
0
@agaFCB Ale nie lepsze niż rowerek przed spaniem