Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 Liberec można zająć po drodze akurat :P
1
A co gdyby tak wysłać nasze Abramsy na dom Vincivia?
1
@Bykunn Dla zasady powinien dostać Szwed gałgan
3
@Ilka Jest głupi ale obowiązuje a sędzia powinien zmienić zawód
8
@mmaciass 3 może nie ale jeden padł po niesłusznie gwizdniętym faulu
1
@Ilka A zgadnij?
6
Uważam, że sędzia powinien dostać zakaz wjazdu na terytorium Rzeczypospolitej.... I jeszcze takie Czechy jadą xD
1
@taxky Podoliński to jeden z lepszych komentatorów w Polsce
10
Teraz widzę, że Italia znowu nie awansowała xD No i git
0
@PawkoFCB Tak, nawet
2
@draxidox Nie dla zatrzymywanego czasu!
3
@FcPortoFan1999 Mało mnie obchodzi, że się odbili. Oby 3 mecze i do domu
4
Spadajcie...
0
@July_6_BcN Weź, ja na 8 mam...
4
@Comentateiro Śmiechy śmiechami ale ja bym już pooglądał jakieś eliminacje do Euro
5
Polska bez awansu, mnie jakieś straszne choróbsko bierze a na jutro jeszcze trzeba prezentację o Panu Prezydencie Andrzeju zrobić... dobrze, że taką na 7 slajdów tylko ale trzeba...
https://zapodaj.net/plik-nT4rNa3qBf
@Comentateiro @michal26 @Safrani @macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO
0
@Ptasior A bo oni niby biedni. Będą chcieli to będzie.
1
@PatrychoO Trzeba odreagować kradzież...
0
@Bykunn Nie no, dobrze chłopaki grały
4
@gmdfk Zasłużył .
5
Jest jeden "pozytyw", będzie więcej czasu w czerwcu bo mundial, poza finałem, można sobie odpuścić...
2
Nie, nie, nie... jeszcze musiał ten placek z Arsenalu trafić... a idź Pan w uj...
1
Żałośni są ci Szwedzi
1
Oskar to jest taki GOAT, że nie mam słów.
1
Spokojnie, walka trwa. Gramy lepiej od Szwedów. Na drugą połowę Pietuszewski i okej
0
@Roobo Tak .
2
@blakkudium Przestań... to boli...
3
@Roobo Bark w bark było i niczego innego nie przyjmuję do wiadomości
0
@APTAPT Przemka to ty szanuj!!!
3
Polacy oszukani...