2

@NeroTFP1 Liberec można zająć po drodze akurat :P

1

A co gdyby tak wysłać nasze Abramsy na dom Vincivia?

1

@Bykunn Dla zasady powinien dostać Szwed gałgan

3

@Ilka Jest głupi ale obowiązuje a sędzia powinien zmienić zawód

8

@mmaciass 3 może nie ale jeden padł po niesłusznie gwizdniętym faulu

1

@Ilka A zgadnij?

6

Uważam, że sędzia powinien dostać zakaz wjazdu na terytorium Rzeczypospolitej.... I jeszcze takie Czechy jadą xD



1

@taxky Podoliński to jeden z lepszych komentatorów w Polsce

10

Teraz widzę, że Italia znowu nie awansowała xD No i git

0

@PawkoFCB Tak, nawet

2

@draxidox Nie dla zatrzymywanego czasu!

3

@FcPortoFan1999 Mało mnie obchodzi, że się odbili. Oby 3 mecze i do domu

4

Spadajcie...


0

@July_6_BcN Weź, ja na 8 mam...

4

@Comentateiro Śmiechy śmiechami ale ja bym już pooglądał jakieś eliminacje do Euro

5

Polska bez awansu, mnie jakieś straszne choróbsko bierze a na jutro jeszcze trzeba prezentację o Panu Prezydencie Andrzeju zrobić... dobrze, że taką na 7 slajdów tylko ale trzeba...
https://zapodaj.net/plik-nT4rNa3qBf

@Comentateiro @michal26 @Safrani @macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO

0

@Ptasior A bo oni niby biedni. Będą chcieli to będzie.

1

@PatrychoO Trzeba odreagować kradzież...

0

@Bykunn Nie no, dobrze chłopaki grały

4

@gmdfk Zasłużył .

5

Jest jeden "pozytyw", będzie więcej czasu w czerwcu bo mundial, poza finałem, można sobie odpuścić...

2

Nie, nie, nie... jeszcze musiał ten placek z Arsenalu trafić... a idź Pan w uj...

1

Żałośni są ci Szwedzi

1

Oskar to jest taki GOAT, że nie mam słów.

1

Spokojnie, walka trwa. Gramy lepiej od Szwedów. Na drugą połowę Pietuszewski i okej

0

@Roobo Tak .

2

@blakkudium Przestań... to boli...

3

@Roobo Bark w bark było i niczego innego nie przyjmuję do wiadomości

0

@APTAPT Przemka to ty szanuj!!!

3

Polacy oszukani...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?